VLAHOVIĆ ZACEMENTIRAN ZA KLUPU: Mota je pronašao zamenu za Srbina koji u poslednje vreme gotovo da i ne dobija šansu
JEDAN od zanimljivijih revanš mečeva plej-of faze Lige šampiona mogao bi biti odigran na "Filips stadionu" gde će PSV ugostiti Juvenuts (21.00) koji u Ajndhoven dolazi sa golom prednosti.

FOTO: AP/Tanjug
Pre šest dana u Torinu viđena je veoma interesantna i ujednačena utakmica. Oba tima su pretila, posed je bio na strani PSV-a, Juve je imao više šuteva, a na kraju se radovala "stara dama" koja je slavila rezultatom 2:1.
Prvi gol na meču postigao je Mekeni, ali ubrzo ga je neutralisao Perišić i delovalo je da ćemo sa "iksom" dočekati revanš u Ajdnhovenu, međutim da to ne bude slučaj postarao se talentovani Mbangula koji je pogotkom u 82. minutu doneo vrednu pobedu "bjankonerima".
Taj dobar momentum Juve je preneo i na domaće prvenstvo gde je proteklog vikenda u velikom "Derbiju Italije" nadigrao Inter. Heroj pobede bio je sjajni Konseisao koji je čitav meč pravio probleme "neroazurima" i na kraju to "naplatio" golom u 74. minutu.
To je četi Tijaga Mote bila četvrta uzastopna pobeda u svim takmičenjima, očigledno igraju znatno bolje nego u prvom delu sezone i sa dosta samopouzdanja dočekuju večerašnji revanš.
Jedan od razloga za bolje igra Juvea je dovođenje Randala Kolo Muanija, taletnovani francuski reprezentativac se ustalio u startnoj postavi ekipe, daje golove, učestvuje u igri zasluženo je prva devetka "stare dame".
Svojim igrama preselio je na klupu našeg Dušana Vlahovića koji retko ulazi u igru, uglavnom mečeve gleda sa klupe i to samo dodatno podgreva pisanja raznih italijanskih medija da će na leto napustiti klub.
Sa druge strane, PSV se ne nalazi u dobrom momentu, četa Petera Boša igra promenljivo od početka 2025. godine, često prosipa bodove u domaćem prvenstvu i ispustila je prednost u odnosu na Ajaks koju je zaradila tokom prvog dela kampanje.
Najnovije slabo izdanje "filipsovaca" videli smo proteklog vikenda kada pred svojim navijačima nisu uspeli da savladaju Utreht (2:2).
Ipak, u Evropi je situacija drugačija, na četiri meča na "Filips areni" PSV je upisao tri pobede uz remi, igra odlično pred punim tribinama čuvenog stadiona i sigurno nije bez šanse na večerašnjem susretu.
Što se tiče izostanaka, domaćini su bez Boskaljija, Karsdorpa, Desta, Fofane, Pepija i Tilmana, dok će kod gostiju meč propustiti Bremer, Kabal, Kalulu i Milik.
Bolji iz ovog dvomeča u narednoj fazi igraće protiv Arsenala i Intera, tako da bi potencijalno mogli gledati veliki "Derbi Italije" u osmini finala Lige šampiona.
Gost je u naletu, igra bolji fudbal u ovom trenutku i verujemo da će postići 1-2 gola što bi mu trebalo biti dosta za prolaz dalje
KLIKNI NA LINK ZA NAŠ TIP: G 1-2 (kvota 1,57)
Ovu i sve druge analize mečeva i najnovije vesti vezane za sport i klađenje možete pročitati i na našoj novoj aplikaciji za Android i iOS
Preporučujemo

SPEKTAKL U MADRIDU: Real ima gol prednosti, ali Siti se neće predati bez velike borbe
19. 02. 2025. u 07:45

"RANjENI LAV" JE NAJOPASNIJI: Liverpulu neće biti lako na gostovanju u Birmingemu
19. 02. 2025. u 07:32

TIP PREDLAŽE LIGU ŠAMPIONA: Spektakl u Madridu, Milan bar do produžetka...
18. 02. 2025. u 13:00

ZBOG SRBA SE MENjA NBA OL-STAR?! Istorijska promena na pomolu, ali će ovo sada gledati ceo svet!
NBA liga je spremna za novu eru.
29. 04. 2025. u 20:10

HAOS: Ne igra se Barselona - Inter u Ligi šampiona?!
Dosad nezabeležene scene dešavaju se u značajnom delu Evrope zbog nestanka struje usled kog pate Španija, Portugal i Francuska, a iz tog razloga mogli bi da pate i fudbalski navijači.
29. 04. 2025. u 12:21

SKANDAL O KOME BRUJI CEO SVET! Luka Modrić se potukao sa saigračem u svlačionici Real Madrida i to zbog čega
Španski Don Balon plasirao je informaciju o tuči u svlačionici Real Madrida posle poraza od Barselone u finalu Kupa kralja.
29. 04. 2025. u 11:43
Komentari (0)