"CRNO-BELI" DALEKO OD VRHA: "Orlovi" spremaju osvetu za poraz iz prvog dela sezone
DERBI meč 22. kola azerbejdžanske Superlige igra se u Ziri gde istoimeni klub dočekuje ekipu Nefčija.
Profimedia
Nefči je poslednja ekipa koja je savladala ziru u prvenstvu. Bilo je to krajem novembra kada su "naftaši" iskoristili lošu formu "orlova" kojima je to bio zapravo treći poraz u nizu.
Prethodno su gubili od Karabaga i od Araza, ekipe koja ih je pobedila i pre četiri dana u Kupu.
Ali, za razliku od Karabaga i Araza, ekipa koje zauzimaju prva dva mesta u šrvenstvu, Nefči je bliže borni za opstanak nego nekom ozbiljnijem uplitanju u borbu za plasman u evrokupove.
Nefči je jedina ekipa u ligi koja nema pobedu u gostima, a s obzirom na razliku u kvalitetu malo je verovatno da će danas doći do prve.
NAŠ TIP: 1 (kvota 1,55)
POGLEDAJTE NAJNOVIJU EPIZODU KLADIONIČARSKIH PRIČA
Preporučujemo
SLOVENCI MORAJU DA NAPADNU SRPSKU KOLONIJU: Nova goleada je zagarantovana u Atini
19. 03. 2026. u 14:29
LAVOVI SLABO IZVODE PENALE: Domaćini bi da sve reše u 90 ili bar 120 minuta
19. 03. 2026. u 13:27
PUTIN JE UPRAVO KLEKNUO PRED NjIM! Ovo ni u crkvi nije uradio predsednik Rusije (VIDEO)
RAT u Ukrajini, odnosno "specijalna vojna operacija" kako to Rusija naziva, ponovo je za jednu od sporednih stvari iznedrio i - sportske događaje. Najnovije vesti na temu "sportske sankcije Rusima" vezane su za Italiju. U toj zemlji je okončan spektakl - Zimske paraolimpijske igre 2026, a tamo su Rusi uradili ono što Zapad nije mogao ni da sanja. A ruski predsednik Vladimir Putin je zbog toga i te kako oduševljen, te je rešio da nestvarne heroje hitno odlikuje. Pred jednim od njih je i kleknuo.
19. 03. 2026. u 19:58
ŽRTVU ČERNOBILjA, DEVOJČICU-MUTANTA, RODITELjI SU OSTAVILI: Sada ceo svet ne može da veruje šta je postala!
Čuda postoje. Ko vam kaže da je drugačije, pokažite mu ovu priču.
19. 03. 2026. u 18:19
SRBI SU ZGROŽENI ALBANSKO-BOSANSKIM SKANDALOM: Evo šta se desilo u Tuzli (FOTO)
Kosovo je Srbija, ma šta ko mislio. Ali, neki koji drugačije misle, ne libe se da promovišu lažnu državu, samoproglašenu na teritoriji južne srpske pokrajine..
19. 03. 2026. u 16:20
Komentari (0)