BIĆE GOLOVA: Istorijat međusobnih duela obećava veliki broj pogodaka
PETKOM se tradicionalno igra veliki broj mečeva u Erstediviziji, a mi smo se opredelili da tipujemo obračun De Grafšapa i ADO den Haga koji se sastaju na "De Fajeberhu" od 20 časova.
Foto: Profimedia
Večerašnji rivali imaju dosta solidne sezone, nalaze se u grupi timovi koji će igrati plej-of za elitu i to je ono što je cilj ovih ekipa.
Iako je na tabeli bolji Grafšap koji je peti sa bodom prednosti u odnosu na osmoplasirani Den Hag, gosti su ti koji u dosta boljoj formi dočekuju ovaj meč.
Naime, oni su na minula četiri duela u ligi ostvarili čak tri pobede, dok domaćini dočekuju ovaj susret u veoma lošoj seriji od tri vezana poraza.
Pobednika je teško prognozirati pošto ekipe dosta ujednačene, ali skorija tradicija međuosbnih duela nalaže da bi večeras na "De Fajeberhu" trebalo biti golova. Na minula četiri duela ovih timova igra GG&|1+ bila je prolazna, a vredi napomenuti i to da je na ta četiri meča viđeno čak 20 pogodaka.
NAŠ TIP: GG&|1+ (kvota 1,70)
POGLEDAJTE NAJNOVIJU EPIZODU KLADIONIČARSKIH PRIČA
Preporučujemo
JOKIĆ VEĆ DVE UTAKMICE VAN TERENA: Nagetsi slavili bez najboljeg igrača!
10. 01. 2025. u 08:40
TRADICIJA KAŽE - BIĆE GOLOVA: "Večiti borac za opstanak" Nant dočekuje posrnule "kneževe"
10. 01. 2025. u 07:40 >> 17:54
NOVAK ĐOKOVIĆ ZAPREPASTIO AUSTRALIJU: Evo šta je Srbin rekao na konferenciji posle finala Australijan opena 2026!
Najnovije vesti vezane za Australijan open 2026 nisu bile kakve se Srbija nadala, Novak Đoković je izgubio od Karlosa Alkaraza, a onda je vrlo emotivno reagovao na konferenciji za štampu.
01. 02. 2026. u 14:46
NOVAK ĐOKOVIĆ U NEVERICI: Upravo je izgubio 1,3 miliona evra!
Najnovije vesti vezane za Australijan open 2026 nisu bile kakve se Srbija nadala, Novak Đoković je izgubio od Karlosa Alkaraza, ali je "izgubio" i ogroman novac.
01. 02. 2026. u 12:53
ALKARAZ U ŠOKU: Evo šta je Novak Đoković uradio posle finala Australijan opena 2026!
Najnovije vesti vezane za Australijan open 2026 nisu bile kakve se Srbija nadala, Novak Đoković je izgubio od Karlosa Alkaraza, a onda je na poseban način i reagovao.
01. 02. 2026. u 13:11
Komentari (0)