DERBI NA "PARKU PRINČEVA": Parižani se ustaljuju na prvom mestu i čuvaju status jedine neporažene ekipe Lige 1
U derbiju desetog kola francuske Lige 1, PSŽ će ugostiti Lans (17.00).

Foto: Profimedia
Kao što tradicija nalaže, PSŽ ponovo pokazuje da je najbolji tim u francuskom prvenstvu. Monako polako gubi korak za Parižanima koji su proteklog vikenda ubedljivom pobedom u "El Klasiku" postavili Marselj na njegovo mesto (3:0) i pokazali mu da mora još mnogo da radi kako bi mogao da se takmiči sa njima.
Domaćini su bez poraza ove sezone, upisali su sedam pobeda uz dva remija na devet odigranih mečeva i ako tako nastave možda bi po prvi put u svojoj istoriji mogli da osvoje titulu bez i jednog poraza, nešto što nikada nije viđeno u francuskom fudbalu.
*Uzmi 20% bonusa za LIVE!
Aktiviraj bonus uz odigrani tiket od 4+ para, uplatom od 1.000RSD i kvotom od 5.00 ili više!*
Glavno oružje čete Luisa Enrikea je napadačka igra, postigli su čak 28 golova do sada, tako da u proseku postižu tri ili više gola po meču, što je veoma impresivno s obzirom da su preko leta ostali bez Kilijana Mbapea.
Sa druge strane, Lans je pod trenerskom palicom Vila Stila u uvodnom delu prvenstva pokazao da ga je izuzetno teško savldati. Doživeo je samo jedan poraz na uvodnih devet utakmica, a pored toga je ostvario tri pobede i odigrao čak pet remija, najviše od svih timova u Ligi 1.
*Uzmi 20% bonusa za LIVE!
Aktiviraj bonus uz odigrani tiket od 4+ para, uplatom od 1.000RSD i kvotom od 5.00 ili više!*
Taj jedini poraz gosti su doživeli u prošlom kolu protiv Lila (0:2), a zanimljivo je da su oba gola primili su samoj završnici meča, tačnije osmom i dvanaestom minutu nadoknade.
Danas bi prednost dali Parižanima koji imaju priliku da se udalje na plus šest u odnosu na Monako koji je juče izgubio od Anžea (0:1), a za hrabrije bi uz fiks dodali i gg jer je na poslednjih 15 prvenstvenih utakmica na "Parku prinčeva" domaći tim samo jedanput sačuvao svoju mrežu, što je bio slučaj na prošlosezonskom obračunu ovih timova u prestonici kada su Parižani slavili s 3:1.
NAŠ TIP: 1 (kvota 1,42)
TIP ZA HRABRIJE: 1&GG (2,75)
POGLEDAJTE NAJNOVIJU EPIZODU KLADIONIČARSKIH PRIČA

SVET U ŠOKU! Donald Tramp zabranjuje Brazilcima dolazak na Mundijal?!
Malo je reći da su najnovije vesti iz sveta fudbala, a tiču se i Sjedinjenih Američkih Država čiji je aktueln predsednik Donald Tramp, šokirale mnoge.
31. 07. 2025. u 19:28

I "DELIJE" I "GROBARI" U NEVERICI! Najnovije vesti iz KK Crvena zvezda su nestvarne! Kakva transfer bomba je na pomolu!
Crvena zvezda je ozbiljno krenula sa jačanjem tima za narednu sezonu.
31. 07. 2025. u 15:34

"LAŽETE, KUKAVICE!" Poljski navijači u šoku zbog onog što su uradile pristalice FK Novi Pazar pred revanš sa Jagjelonjom
Fudbalski klub Novi Pazar je odigrao istorijsku, prvu međunarodnu takmičarsku utakmicu, a taj meč u kome je poljska Jagjelonja zadovoljnija ishodom (konačan rezultat bio je 1:2 uz gol u 95. minutu), obeležili su i navijači. Delom zbog sjajne atmosfere, delom i zbog incidenata. U revanšu incidenata po svoj prilici neće biti zbog odluke novopazarskih navijačkih grupa, a ta odluka šokirala je Poljake.
31. 07. 2025. u 12:10
Komentari (0)