"ŽELEZNIČARI" POBEDOM OVERAVAJU NOKAUT FAZU: Na "Gresti roudu" kao da niko ne može da savlada domaćina, pao je i lider Lige dva
KRU ALEKSANDRA dočekuje ekipu Harogejta u grupi E Liga trofeja.
Profimedia
Domaćin je već odigrao dve utakmice i pobedom ovde bi obezbedio plasman u nokaut-fazu iako je dosad imao polovičan uspeh.
Gostima samo pobeda garantuje da će u poslednjem kolu odlučivati o svojoj sudbini, makar ona na penale koja donosi dva boda, dok bi u slučaju poraza u 90 minuta ili posle penala morali da pobede Blekpul u poslednjem kolu, ali i to bi im pomoglo samo ako u međuvremenu "mandarine" ne osvoje više od jednog boda protiv omladinaca Liverpula.
Kru je u dobroj formi u poslednje vreme, sa četiri pobede u pet kola Lige dva. Izgubili su samo na gostovanju Njuportu iako su zaslužili barem bod u toj utakmici.
Ova serija dobrih rezultata donela im je i pobedu nad liderom Džilingamom. To je bila treća uzastopna pobeda na domaćem terenu bez primljenog gola i četvrti meč na kome su sačuvali mrežu, računajući i prethodnih 0:0 sa Svindonom. Ipak, sezonu su kod kuće otvorili ubedljivim 5:0 porazom od Česterfilda.
U Liga trofeju su otišli iz krajnosti u krajnost. Posle demoliranja Liverpula do 21 godine, doživeli su težak poraz od Blekpula.
NAŠ TIP: 1 (kvota 1,86)
Preporučujemo
BEZ IKSA NEMA FIKSA: Tri predloga za mečeve na kojima verujemo da neće biti pobednika
24. 03. 2026. u 14:46
LAGANO DOLAZI: Tip predlog za "sigurica tiket" sa tri realne kvote
24. 03. 2026. u 14:38
HRVATSKA U NEVERICI: Evo šta su Srpkinje uradile u Dubrovniku
Najnovije vesti iz Hrvatske tiču se - Srbije.
24. 03. 2026. u 19:20
BOSNA U ŠOKU: Selektor Velsa se za borbu za Mundijal spremao gledajući film i o Ratku Mladiću
Najnovije vesti iz fudbala su prilično nesvakidašnje. Bosna i Hercegovina se tu našla u centru pažnje. I rat kojim je rasparčana Jugoslavija, a u kojoj je srpskim vojnim snagama na teritoriji BiH rukovodio general Ratko Mladić.
24. 03. 2026. u 17:05
ZAPAD SE NERVIRA! Cela Rusija slavi, ovo je čekala godinama!
Otkako je počeo rat u Ukrajini, ili kako to Ruska Federacija zove "specijalna vojna operacija", Rusija je bila na meti mnogobrojnih sankcija. Dobar deo njih se odnosio i, još uvek, odnosi se na sport, ali... stvari se menjaju. I to više ne polako.
24. 03. 2026. u 13:15
Komentari (0)