BARSA ČUVA PRVO MESTO: Baskijci ne predstavljaju problem za razigranu četu Hansija Flika
06. 10. 2024. u 10:10
U devetom kolu španske La lige gledaćemo obračun između Alavaesa i Barselone koji se sastaju na "Mendizorotoci" od 16.15.
Povezane vesti
SPEKTAKL U MADRIDU: Čolo Simeone pokušava da zaustavi Barselonu i tako pomogne Realu u pohodu na titulu
U jednom od najvećih derbija španskog fudbala, Atletiko Madrid će ove večeri na stadionu "Metropolitano“ ugostiti Barselonu, lidera La lige, u meču koji bi mogao da ima veliki uticaj na rasplet zanimljive šampionske trke (21.00).
04. 04. 2026. u 07:20
BARSELONA NA TEŠKOM GOSTOVANJU U BASKIJI: "San Mames" kao nova prepreka ka drugoj uzastopnoj tituli
BARSELONA će u subotu uveče gostovati Atletik Bilbau na stadionu San Mames sa jasnim ciljem – da upiše treću uzastopnu pobedu u La Ligi i napravi još jedan korak ka tituli. Tim Hansija Flika trenutno je lider španskog prvenstva sa bodom više uz odigran meč manje od Real Madrida i ulazi u završnicu sezone kao glavni favorit za šampionski pehar.
07. 03. 2026. u 07:40
PROGNOZA ZA DANAS - KIŠA GOLOVA NA METROPOLITANU: Atletiko sprema osvetu za prošlogodišnji poraz u dvomeču
MADRIDSKI Atletiko će dočekati Barselonu u prvoj utakmici polufinala Kupa kralja. Dva španska teškaša se ponovo sastaju u ovoj fazi takmičenja, a igrači Dijega Simeonea žele osvetu nakon prošlogodišnje eliminacije od katalonskih giganta.
12. 02. 2026. u 06:45
BARSELONA NE DA PRVO MESTO: Trijumf protiv "pirata" se ne bi smeo dovoditi u pitanje
KATALONCI ulaze u vikend kao lideri Primere i imaju jasnu priliku da se odvoje od Reala, što ne bi trebao biti težak zadatak jer na "Kamp Nou" od 16.15 dolazi Majorka, jedna od najgorih gostujućih ekipa La lige.
07. 02. 2026. u 08:40
REMONTADA ILI KRAJ BARSINOG EVROPSKOG PUTA? Atletiko je spreman da postavi "zid" i da sve od sebe kako bi sačuvao prednost
VEČERAS nas očekuje sjajna utakmica na "Metropolitanu" gde će se od 21.00 u revanš utakmici četvrtfinala Lige šampiona sastati Atletiko Madrid i Barselona. "Jorgandžije" imaju dva gola prednosti, ali protiv Flikove čete to može veoma brzo da "nestane" i trebali bi da gledamo pravi fudbalski spektakl u šestom ovosezonskom obračunu španskih giganata.
14. 04. 2026. u 11:26
Najnovije iz rubrike
Kladioničarski koktel: Tiket sastavljen od različitih sportova
ZA danas smo vam spremili predloge iz fudbala, košarke i tenisa.
30. 04. 2026. u 11:45
Juče smo prošli! Evo novih predloga za mečeve na kojem verujemo da neće biti pobednika
ZA danas smo vam izdvojili zanimljiv "dubl" koji vredi pokušati.
30. 04. 2026. u 10:30
Frajburgov evropski melem za bundesligaške rane: Braga je dominantno stigla do polufinala a sada želi i korak dalje
BRAGA u četvrtak uveče dočekuje Frajburg na „Estadio Munisipal de Braga“ u prvom meču polufinala Lige Evrope.
30. 04. 2026. u 10:06 >> 10:06
Juče smo prošli! Evo današnjeg "3+ tiketa" i novih mečeva na kojima će se mreže sigurno tresti
REDAKCIJA "Tipa" pronašla je za vas nekoliko utakmica na kojima se očekuju golovi.
30. 04. 2026. u 09:51
Orlovi uprkos krizi ostaju prvi favoriti za osvajanje: Šahtjor od novembra izgubio samo jedan meč - revanš 1/8 finala posle pobede u gostima
LONDONSKI Kristal palas u četvrtak nastavlja svoju prvu veliku evropsku avanturu gostovanjem Šahtjoru iz Donjecka u Krakovu, u prvom meču polufinala Lige konferencije.
30. 04. 2026. u 09:46
Komentari (0)