MIODRAG KRIVOKAPIĆ: Srčani Harts u seriji

МИОДРАГ КРИВОКАПИЋ: Срчани Хартс у серији

20.45 HARTS – DANDI 1

Sreda

20.45 Hibernijan – Rendžers 3+

20.45 St. Džonston – Aberdin GG

Fudbalere Hartsa je u prazničnim danima bilo teško „uhvatiti“. Tim iz Edinburga zasijao je punim sjajem, od četiri meča iz tog perioda slavlje je izostalo samo na utakmici sa Ros Kauntijem, (2:2). Sjajna forma dovoljan je razlog da ne posumnjam u novi trijumf srčanih domaćina nad Dandijem.

Hibernijan je dugo bez pobede. Na domaćem terenu mogao bi da je traži u okršaju sa Rendžersom. Gosti imaju bolji tim, kome je vrlina da se nadigrava. Kada se rivali uhvate ukoštac, golova bi moralo da bude kao pleve. Tri najmanje!

Preuzmite našu aplikaciju za ljubitelje klađenja

NEVIĐENA BRUKA: UEFA vratila Rusiju u takmičenja, ali...

RUSIJA i Ukrajina su i danas izvori najvažnijih vesti na svetu. Sve vezano za njih se prati iz minuta u minut, uživo, i to ne samo rat u Ukrajini, već i svi prateći događaji. Sport svakako spada u one sfere života koje "pogađa" ovaj sukob i najnovija dešavanja u njemu izazivaju veliku pažnju javnosti. A za sve je "kriva" poslednja informacija iz vrha UEFA.

10. 06. 2024. u 20:01