"ZEBRE" VIŠE VOLE GOSTOVANJA: Ovijedo igra na "gol manje"
OVIJEDO i Kartahena zatvaraju 15. kolo španske La lige 2, popularne "Segunde". Utakmica se igra na stadionu "Karlos Tartiere" od 21 čas.
Profimedia
Domaći tim je posle očajnog starta sezone i sedam utakmica bez pobede, sada ušao u pozitivan ritam i vezao sedam mečeva bez poraza, osam kada se uračuna i trijumf nad Manresom u Kupu Kralja.
"Plavi" su sada 14. na tabeli sa 18 bodova i veoma neobičnom gol-razlikom 11:7. Dakle, na njihovim utakmicama pada tek nešto više od gola u proseku, oni primaju jedan na svakoj drugoj utakmici, a postižu tri na svake četiri utakmice.
S druge strane, Kartahena je zakovana za dno tabele sa šest bodova. Ima pet bodova manje od najbliže Amorebijete, dok joj Andora, koja je na bezbednoj 18. poziciji, već sada beži deset bodova.
"Zebrama" je ovo četvrta uzastopna sezona u Segundi, a sedma ukupno u kratkoj istoriji (klub je osnovan 1995. godine). Imaju samo jednu pobedu i to u gostima gde su osvojili svih šest bodova. Kod kuće su izgubili svih sedam utakmica.
Očekujemo večeras da tvrdi Ovijedo upiše nova tri boda i krene na put u gornji deo tabele.
Ovu i sve druge analize mečeva i najnovije vesti vezane za sport i klađenje možete pročitati i na našoj novoj aplikaciji za Android i iOS
NAŠ PREDLOG: 1 (kvota 1,75)
Preporučujemo
VELEŽ SPREMAN ZA OSVETU ZRINjSKOM: "Rođeni" bez pobede u mostarskom derbiju već deset utakmica
13. 11. 2023. u 13:41 >> 13:41
KUMSTVO OSTAJE PO STRANI: Medvedev je stabilniji od svog prijatelja!
13. 11. 2023. u 07:52
KARLITOS NIJE ISKORISTIO SVOJE ŠANSE: Španac je pod sve većim pritiskom!
13. 11. 2023. u 08:03
RUSIJA GLEDA I NE VERUJE! Dobila vest koju niko nije očekivao
Otkako je počeo rat u Ukrajini, ili kako to Ruska Federacija zove "specijalna vojna operacija", Rusija je bila na meti mnogobrojnih sankcija. Dobar deo njih se odnosio i, još uvek, odnosi se na sport, ali... stvari se menjaju.
04. 11. 2025. u 20:50
"REKAO JE DA TO VIŠE NEĆE JESTI.... I POTOM JE UMRO" Fudbaler Radničkog o momentu kad je preminuo trener Mladen Žižović
UŽASNE vesti pogodile su srpski fudbal. Na utakmici Mladost - Radnički preminuo je trener Kragujevčana Mladen Žižović. U neverici zbog ove tragedije je igrač ovog kluba Mehmed Ćosić.
04. 11. 2025. u 13:30
"PSUJEŠ GA UVIJEK, KAD GA I NA SLICI VIDIŠ..." Ovako su bosanski navijači reagovali na smrt srpskog trenera, Mladena Žižovića, na utakmici
Fudbalska tragedija zadesila je ne samo Srbiju, već čitav region, kada je usred utakmice Mladost - Radnički 1923 Kragujevac u Lučanima umro trener gostujuće ekipe, Mladen Žižović. Pogodila je ta vest mnoge...
04. 11. 2025. u 12:20
Komentari (0)