DOBRA KVOTA ZA LJUBITELJE GOLOVA: Mikelin - PIF
U MEČU 13. kola finske Druge lige "plavi" se sastaju sa četom Stefana Stromborga.

Profimedia
Domaćin je u prošlom kolu izgubio na strani od KTP-a rezultatom 4:1. To mu je treći kiks od starta prvenstva i trenutno se nalazi na 9. mestu na tabeli sa 11 osvojenih bodova.
U minulom međusobnom duelu Mikelin je pobedio izabranike Stefana Stromborga pred njihovim navijačima sa 3:2. Očekujemo da će u današnjem okršaju oba kluba postići po gol, kvota je vrlo primamljiva. Za najhrabrije predlažemo da pokušaju sa prelazom, gosti su pre mesec dana izgubili nakon preokreta.
ZA NAJHRABRIJE: 2-1 (kvota 21)
Preporučujemo

ZVEZDIN DžELAT U AKCIJI! Prošle godine su mnogi velikani pali!
06. 07. 2022. u 09:10 >> 09:49

POLUFINALE ČEKA: Rafa "prljavim igricama" skida pritisak sa sebe!
06. 07. 2022. u 11:20

CEO TENIS U ŠOKU: Čuvena teniserka ugradila veštačke grudi (FOTO)
Najnovije vesti iz tenisa su prilično neverovatne.
03. 10. 2025. u 19:45

HRVATI U ŠOKU ZBOG SRPSKOG TV KOMENTATORA: Nisu mogli da veruju šta slušaju dok Dinamo Zagreb igra u Srbiji (VIDEO)
Najnovije vesti iz Hrvatske prilično su zanimljive svima kojima je Srbija u srcu.
03. 10. 2025. u 17:05

STRELjAJU AMERIČKOG KOŠARKAŠA?! Uhapšen jer je imao "bombone" zbog kojih mu odmah sledi smrtna kazna? Ovako se brani da bi ostao živ!
Najnovije vesti iz sveta košarke su sve samo ne klasične košarkaške.
03. 10. 2025. u 15:57
Komentari (0)