ATLETIKO NE DA PRVO MESTO: Neverovatna četa Čola Simeonea juri 16. uzastopnu pobedu u svim takmičenjima

В.М.

18. 01. 2025. u 10:14 >> 10:14

RAZIGRANE "jorgandžije" će u okviru 20. kola španske La lige gostovati Leganesu (16.15).

АТЛЕТИКО НЕ ДА ПРВО МЕСТО: Невероватна чета Чола Симеонеа јури 16. узастопну победу у свим такмичењима

Foto: EPA-EFE/JUANJO MARTIN

Iako nije imao baš dobar start sezone, to nije unelo nemir u redove čete Čola Simeonea koji po zna koji put pokazuje zašto je jedan od najboljih trenera 21. veka.

Sjajni Argentinac je konsolidovao svoju ekipu, pronašao ulogu svim igračima i od kraja oktobra su njegovi izabranici započeli neverovatan pobednički niz koji broji čak 15 utakmica!

*Uzmi 20% bonusa za LIVE!
Aktiviraj bonus uz odigrani tiket od 4+ para, uplatom od 1.000RSD i kvotom od 5.00 ili više!*

Madriđani dominiraju u svim takmičenjima, bili su bolji od rivala poput Barselone, PSŽ-a, Sevilje... i igraju možda najbolji fudbal na svetu u ovom trenutku.

Zahvaljujući tim nastupima popeli su se na prvo mesto tabele La lige (beže bod Realu), a pored toga imaju izgledne šanse da u poslednja dva kola grupne faze Lige šampiona ostvare plasman među prvih osam, odnosno direktno se plasiraju u osminu finala.

*Uzmi 20% bonusa za LIVE!
Aktiviraj bonus uz odigrani tiket od 4+ para, uplatom od 1.000RSD i kvotom od 5.00 ili više!*

Ono što razlikuje ovaj tim Atletika od onih prethodnih je što može da pobeđuje na više načina, nije više samo tim koji se uzda na jaku odbranu i postiže jedan do dva gola na meču. Napadači poput Grizmana, Alvareza i Serlota igraju odlično i lako mogu postići veliki broj pogodaka što su pokazali protiv Elčea u Kupu kralja sredinom nedelje (4:0).

"Jorgandžije" na noge idu Leganesu koji se veći deo sezone nalazi u donjem delu tabele, ali ono što je bitno za njega je to da nije u zoni ispadnja i trenutno je 16. sa dva boda viška u odnosu na Alaves koji je prvi tim ispod crte.

Forma domaćina je promenljiva, on je napravio veliko iznenađenje pobedivši Barselonu usred Katalonije (1:0), ali nakon toga je doživeo ubedljiv poraz od Viljareala (2:5) uz remi sa Espanjolom (1:1).

Vredi napomenuti da se u redovima Leganesa nalaze čak tri srpska fudbalera. Najredovniji od svih je prvi golman tima Marko Dmitrović, a često šansu dobijaju Matija Nastasić i Darko Brašanac koji redovno prognozira špansko prvenstva za Tip.

U prvom delu sezone Atletiko je savladao Leganes s 3:1, a mi verujemo da će i danas doći do čitavog plena.

NAŠ TIP: 2 (kvota 1,50)

POGLEDAJTE NAJNOVIJU EPIZODU KLADIONIČARSKIH PRIČA

Preuzmite našu aplikaciju za ljubitelje klađenja

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
LAŽETE, KUKAVICE! Poljski navijači u šoku zbog onog što su uradile pristalice FK Novi Pazar pred revanš sa Jagjelonjom

"LAŽETE, KUKAVICE!" Poljski navijači u šoku zbog onog što su uradile pristalice FK Novi Pazar pred revanš sa Jagjelonjom

Fudbalski klub Novi Pazar je odigrao istorijsku, prvu međunarodnu takmičarsku utakmicu, a taj meč u kome je poljska Jagjelonja zadovoljnija ishodom (konačan rezultat bio je 1:2 uz gol u 95. minutu), obeležili su i navijači. Delom zbog sjajne atmosfere, delom i zbog incidenata. U revanšu incidenata po svoj prilici neće biti zbog odluke novopazarskih navijačkih grupa, a ta odluka šokirala je Poljake.

31. 07. 2025. u 12:10

Komentari (0)

DRAMA U ZATVORU: Bivši predsednik legao na pod u donjem vešu - 2 sata duga agonija zbog saslušanja Jun Suk Jeola