TIP DANA: Makabiju derbi Tel Aviva

Ж.У.

25. 04. 2022. u 08:21

DANAS od 19 sati u Tel Avivu snage će odmeriti gradski rivali, Makabi i Hapoel.

ТИП ДАНА: Макабију дерби Тел Авива

FOTO: AP/Mindaugas Kulbis

19.00:  MAKABI - HAPOEL  1   (1.8)

Makabi je uzdrman, ali ne toliko da danas ne bi mogao da savlada gradskog rivala.

Tim našeg Mladena Krstajića, već četiri kola nema pobedu, što ga od treće pozicije nije odvojilo. Razumljivo je što se ekipa opustila, kada ne postoji ni matematička mogućnost da se ugroze vodeći dvojac, Makabi Haifu i Hapoel Ber Ševu.

Makabi će ostati na tom trećem mestu, bilo da danas pobedi, izgubi ili meč sa Hapoelom završi bez pobednika. Ono, u šta verujemo su igrači domaćina, koji su do pre par sezona žarili i palili najjačom ligom Izraeala, a sada služe za podkusurivanje. 

Vreme je da se trgnu, i u utakmici, koja za njih kao i za rivala nema takmičarski značaj pokažu ko je gazda u gradu. 

Preuzmite našu aplikaciju za ljubitelje klađenja

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
A POSLE HAOSA NA MARAKANI... Evo šta je Vladimir Stojković sada doživeo

A POSLE HAOSA NA MARAKANI... Evo šta je Vladimir Stojković sada doživeo

Kada su minulog vikenda Crvena zvezda i Radnički 1923 iz Kragujevca igrali u prvenstvu Srbije, mnogo vesti vezanih za tu utakmicu ticalo se navijačkog haosa koji je obeležio pomenuti duel, jer je golman Vladimir Stojković bio na meti "delija", kao neko ko je svojevremeno branio Zvezdin gol, a potom uz parolu na majici "Oprostite mi ružnu prošlost" stigao i u Partizan. Dva dana posle te utakmice, bivši reprezentativni čuvar mreže opet je u žiži javnosti.

01. 10. 2025. u 17:41

Komentari (0)

NE PREZAJU OD PROLIVANJA KRVI Šešelj upozorio na najopasniju organizaciju: Nasiljem bi sve da postignu