IVAN KECOJEVIĆ: Hihon čeka goleada
Bivši fudbaler Albasetea o preostalom meču 9. kola Španije 2
Foto: Profimedia
PONEDELjAK, 20.30: HIHON – KASTELjON GG&3+
Rezultati Kasteljona su najprijatnije iznenađenje dosadašnjeg prvenstva. Na jednom od najtežih gostovanja koje liga nudi, pokušaj da nastave započeto mogao bi meč da odvede u goleadu.
Ovi rivali nisu imali prilike da se često sastaju. Oba poslednja meča, koja su bila pre tri sezone završena su oskudnim brojem golova (1:0: 0:2). Današnji bi trebalo da razviju i od njega naprave spektakl, jer su startom sezone nišanske sprave namestili, kako jedni tako i drugi.
Preporučujemo
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"POKER" PARTIZANA PROTIV LUKSEMBURŽANA: Crno-beli dominirali sa igračem više
FUDBALERI Partizana dočekali su Una Štrasen u kvalifikacijama za Ligu Konferencije. Domaćin je sa igračem više slavio 4:0 (2:0).
23. 07. 2026. u 22:51
AJAKS NE PRAŠTA PROMAŠAJE! Vojvodina se herojski držala, ali je četvorostruki prvak Evrope delio lekcije na „Karađorđu“!
Fudbaleri Vojvodine poraženi su od golandskog Ajaksa rezultatom 1:4 (1:2), u prvoj utakmici drugog kola kvalifikacije za Ligu konferencija.
23. 07. 2026. u 21:53
EVROPO, ZAPAMTI OVO IME! Železničar pokazao da Srbija nije samo Zvezda i Partizan
Fudbalski klub Železničar iz Pančeva pokazao je Evropi da srpski fudbal ne čine samo Crvena zvezda i Partizan."Dizelka" je odigrala debitantski meč u kvalifikacijama za Ligu konferencija i odmah oduševila javnost.
23. 07. 2026. u 15:58
Komentari (0)