KORONA VIRUS U SRPSKIM SREDINAMA NA KIM: Obolele četiri osobe, trenutno aktivno 90 slučajeva
U SRPSKIM sredinama na Kosovu i Metohiji u poslednja 24 časa od korona virusa obolele su četiri osobe.

Kovid ambulanta u Kosovskoj Mitrovici / Foto I. Radulović
Kako se navodi u današnjem izveštaju Kriznog štaba opštine Kosovska Mitrovica, korona virus je trenutno aktivan u 90 slučajeva.
Inače, od početka pandemije u srpskim sredinama na Kosovu i Metohiji korona virus je potvrđen u 6018 slučajeva dok je od ovog virusa preminulo 147 osoba.
Preporučujemo

KORONA VIRUS U SVILAJNCU: Epidemiološka situacija se smiruje, samo jedan pozitivan
20. 05. 2021. u 12:35

JOŠ JEDNA BOLNICA IZLAZI IZ COVID SISTEMA: Situacija u Kraljevu sve povoljnija
20. 05. 2021. u 12:02

BROJ ZARAŽENIH PAO NA 10: Sve povoljnija epidemiološka situacija u Požarevcu
18. 05. 2021. u 16:58

OGLASIO SE ORBAN: Izdao veliko upozorenje zbog Irana
MAĐARSKI premijer Viktor Orban upozorio je da bi, u slučaju da se Iran raspadne zbog trenutnog rata, region mogao da postane neupravljiv i van kontrole, što bi imalo ozbiljne globalne posledice.
20. 06. 2025. u 10:34

ŽESTOKA PRETNjA TRAMPU IZ MOĆNE DRŽAVE: Ako se SAD uključe u rat, napašćemo vas
MOĆNA šiitska milicija iz Iraka, Kataib Hezbolah, koja ima podršku Irana, zapretila je napadima na američke vojne baze širom Bliskog istoka ukoliko se administracija Donalda Trampa odluči da interveniše u eventualnom sukobu između Izraela i Irana.
20. 06. 2025. u 09:27

CECINA KUMA ZVERSKI UBIJENA U SAČEKUŠI: Izrešetali je iz heklera sa prigušivačem - mladi život ugašen u cik zore
SVETLANA Ceca Ražnatović i Željko Ražnatović Arkan upoznali su se 11. oktobra 1993. godine na proslavi dana Srpske dobrovoljačke garde u Erdutu, a već 19. februara 1995. godine izgovorili su sudbonosno "Da" pred prijateljima i porodicom.
20. 06. 2025. u 15:23
Komentari (0)