TOPLANA ĆE GREJATI DOK BUDE HLADNIH DANA: Za Zrenjanince nema zime, radijatori će biti topli u narednom periodu
JAVNO komunalno preduzeće "Gradska toplana" grejaće Zrenjanince sve dok je potrebno, u zavisnosti od spoljašnjih temperatura.
Foto: Novosti
- Zvaničan kraj grejne sezone trebao je da bude 15. aprila, ali zbog temperatura nižih od uobičajenog proseka za ovo doba godine, nastavljamo da grejemo i tako će, ukoliko bude potrebno, biti sve do 1. maja - kaže Melanija Lojpur, PR JKP "Čistoća i zelenilo", uz napomenu da se, prema najavama meteoroloških službi i narednih dana očekuju hladniji dani i da građani Zrenjanina ne moraju da brinu, jer će njihovi radijatori biti topli.
Preporučujemo
GREJANjE U ŠAPCU TEČE UOBIČAJENO: Toplana spremna za rad i u prvoj nedelji maja
15. 04. 2021. u 13:36
PREMINULA JOŠ ČETIRI KOVID PACIJENTA: Opet više prijema nego otpusta u Novom Pazaru
15. 04. 2021. u 13:29
U SRPSKIM SREDINAMA NA KIM 13 NOVOOBOLELIH: Nema preminulih u poslednja 24 sata
15. 04. 2021. u 13:28
DRAMATIČNO UPOZORENjE ORBANA: Situacija je opasna, Evropa je na pragu rata
MAĐARSKI premijer Viktor Orban izjavio je danas da je situacija opasna i da je Evropa na pragu rata.
15. 11. 2025. u 18:52
ZELENSKI ALARMIRAO EVROPU: Rusija će pokrenuti veliku agresiju na kontinent, poznata i godina
UKRAJINSKI predsednik Volodimir Zelenski tvrdi da Rusija planira da pokrene veliku agresiju na evropskom kontinentu 2029. ili 2030. godine, navodeći da na to ukazuje povećana ruska proizvodnja oružja.
13. 11. 2025. u 10:54
Policija uletela na svadbu, HAPSI MLADU - a tek objašnjenje! Ovo je LUDNICA (VIDEO)
ČAK i na najlepšim svadbama ponekad se dese nepredviđene situacije, sitne greške ili čak veći incidenti.
14. 11. 2025. u 16:23
Komentari (0)