ZBOG sve većeg broja pacijenata koji se nalaze na bolničkom lečenju iz bolničkog centra u Kosovskoj Mitrovici apeluju na poštovanje epidemioloških mera ali i građane koji to nisu učinili da se vakcinišu.
Povezane vesti
VAKCINISANO 24.000 SMEDEREVACA: Povećava se broj pregleda u kovid ambulanti
BROJ pregleda u Kovid ambulanti u Smederevu se povećava, a sve je više i novoificiranih, kaže direktorka Doma zdravlja Smederevo, dr Olgica Obradović.
10. 03. 2021. u 10:22
RUSI ĆE SE VAKCINISATI POSLE PUTINA: Do sad imunizovano oko četiri miliona ljudi
U RUSIJI je do sada vakcinisano od korone oko četiri miliona ljudi što je manje od tri odsto stanovništva.
09. 03. 2021. u 17:33
VAKCINU PRIMILO 5.375 TOPOLČANA: Imunizacija u Bačkoj Topoli realizuje se po planu
U DOMU zdravlja u Bačkoj Topoli do sada je ukupno vakcinisano 5.375 građana, od koji je 1736 i revakcinisano.
09. 03. 2021. u 15:29
FANTASTIČNE VESTI IZ BEOGRADA: Vesić - Vakcinisano je preko 23 odsto punoletnih građana!
U BEOGRADU je, zaključno sa jučerašnjim danom, vakcinisano više od 23 odsto punoletnih građana prestonice, a drugu dozu primilo je preko 13 odsto, izjavio je danas zamenik gradonačelnika Goran Vesić.
09. 03. 2021. u 10:46
Najnovije iz rubrike
KOMIČNI „ŠEĆER“ U APRILU NA SCENI: Kikindsko pozorište priprema premijeru
Deo ansambla Narodnog pozorišta Kikinda i rediteljka Dajana Josipović počeli su probe na novoj predstavi čija se premijera očekuje u drugoj polovini aprila.
02. 04. 2026. u 19:00
NASTAVLJENI RADOVI U STRELIŠTU: Bageri ponovo kopaju kanalizaciju (FOTO)
U kikindskom naselju Strelište nastavljena je izgradnja fekalne kanalizacione mreže, započeta u maju prošle godine.
02. 04. 2026. u 18:12
DELEGACIJA KINESKE PROVINCIJE U POSETI VOJVODINI: Na sastanku u Pokrajinskoj vladi o jačanju saradnje
U RAZGOVORU predsednice Pokrajinske vlade Vojvodine Maje Gojković sa članovima delegacije kineske Provincije Hebej, danas u Novom Sadu, istaknuto je da postoje mogućnosti za jačanje ekonomske saradnje posebno u trgovini i turizmu, kao i u oblastima sporta, kulture i visokog obrazovanja čvršćim povezivanjem univerziteta i razmenom studenata i istraživača.
02. 04. 2026. u 15:16
SUTRA HLADNI RADIJATORI U DELU NOVOG SADA : Radovi na vrelovodu
ZBOG investicionih radova na rekonstrukciji vrelovoda "Novosadske toplane", u petak, 3. aprila, neće biti grejanja u delu Novog Sada.
02. 04. 2026. u 14:48
PRIVREMENO PARKIRALIŠTE U RADNIČKOJ ULICI: Vozačima U Novom Sadu na raspolaganju 60 parking mesta
NOVOSADSKO gradsko Javno-komunalno preduzeće „Parking servis“ je, nakon završetka radova započetih 19. marta, danas otvorilo privremeno parkiralište u Radničkoj ulici 34, kod zgrade Policijske stanice „Stari grad”.
02. 04. 2026. u 13:23
Komentari (0)