I DALJE RASTE BROJ NOVIH SLUČAJEVA INFEKCIJE U GRADU NA IBRU: Zaraženo još 70 Kraljevčana
PREMA podacima odašnjeg Zavoda za javno zdravlje, od ukupno 385 testiranih uzoraka brisa sa teritorije Kraljeva, 141 PCR i 244 antigen metodom, na kovid-19 pozitivno je 70, četiri više u odnosu na prethodni dan, saopštio je Gradski krizni štab.

Foto: Goran Šljivić
Tako je za samo dva dana u gradu na Ibru ukupno zaraženo još 136 građana, a kako je saopšteno, u proteklih 24 sata nije bilo preminulih kovid pacijenata.
Od izbijanja epidemije u kraljevačkom kraju ukupno je registrovano 12.013 slučajeva infekcije, dok je u trećem talasu, od 16. oktobra prošle godine, zvanično potvrđeno 10.557.
Na lečenju u Opštoj bolnici „Studenica“ trenutno je 36 kovid pacijenata. Na intenzivnoj nezi je zbrinuto 11, od kojih je troje na respiratoru, a osmoro na neinvazivnoj ventilaciji. Kako je saopšteno, tokom proteklih 24 sata sedmoro je novoprimljenih, dok je petoro pacijenata otpušteno sa bolničkog lečenja. U ovom periodu u Kovid ambulanti ukupno je obavljeno 82 pregleda.
Preporučujemo

ZA TRI MESECA 21 PRIJAVA: Nadzor primene epidemioloških mera u Kraljevu
19. 02. 2021. u 13:43

POGORŠANA EPIDEMIOLOŠKA SITUACIJA U KRALjEVU: Četvoro preminulih i 66 novozaraženih
18. 02. 2021. u 16:00

EPIDEMIJA U KRALjEVU: Registrovano još 47 novih slučajeva zaraze virusom korna
15. 02. 2021. u 15:54

NESTABILNA EPIDEMIOLOŠKA SITUACIJA U KRALjEVU: 46 osoba pozitivno na koronu
13. 02. 2021. u 15:54

KOVID-19 NE POSUSTAJE NA TERITORIJI GRADA NA IBRU: Inficirano još 46 Kraljevčana
12. 02. 2021. u 15:59

"DOBRO SMO UPOZNATI SA DOGAĐAJIMA U SRBIJI" Medvedev optužio Zapad za organizovanje protesta u drugim zemljama
ZAMENIK predsednika Saveta bezbednosti Rusije i predsednik stranke Jedinstvena Rusija Dmitrij Medvedev optužio je danas zapadne zemlje da organizuju proteste i mešaju se u izborne procese drugih zemalja da bi održale svoju dominaciju.
31. 07. 2025. u 17:01

EKSKLUZIVNI SNIMCI HAPŠENjA ŠIPTARSKOG TERORISTE: Ovako je pao bivši pripadnik OVK u Svilajncu, evo za šta se sumnjiči (VIDEO)
ŠIPTARSKI terorista i bivši istaknuti pripadnik terorističke OVK Halili Lulzin, uhapšen je danas u Svilajncu, u zajedničkoj akciji Bezbednosno-informativne agencije, Službe za otkrivanje ratnih zločina UKP MUP-a Republike Srbije, a u saradnji sa Tužilaštvom za ratne zločine.
22. 07. 2025. u 20:54

3O LETA OD "OLUJE" - RUDAN OŠTRO O HRVATIMA: "Koliko je Srba plutalo u bunarima jer se nisu ukrcali u traktore..."
VEDRANA Rudan je komentarisala političku i društvenu klimu u Hrvatskoj.
03. 08. 2025. u 16:23
Komentari (0)