VAKCINU PRIMLO 4.000 JAGODINACA: Sedmi dan masovne imunizacije
I SEDMOG dana masovne imunizacije Jagodinaca vlada veliko interesovanje za vakcinacijom.

Foto: Skupština grada Jagodina
Do sada je kinesku Sinofarm vakcinu primilo oko 4000 građana, među njima je naviše ljudi starijih od 65 godina, saznaju „Novosti“ od pomoćnika gradonačelnika za informisanje u Skupštini grada Marije Jovanović.

Foto: Skupština grada Jagodina
- Vakcinacija se vrši na više punktova, tako da nema zadržavanja i poštuju se sve preporuke Minstarstva zdravlja i Vlade Srbije. Kol centar, koji je formirala Skupština grada Jagodine, funkcioniše u najboljem mogućem redu, a zaposleni svojim sugrađanima daju sve potrebne informacije – ocenjuje Jovanovićka.

ZAHAROVA O UPOZORENjU VUČIĆU ZBOG POSETE MOSKVI: Banditizam i ucena, tako deluju terorističke ćelije
PORTPAROLKA ruskog Ministarstva spoljnih poslova Marija Zaharova danas je nazvala upozorenja Evropske unije predsedniku Srbije Aleksandru Vučiću u vezi njegove posete Moskvi za Dan pobede, "banditizmom i ucenom''.
30. 04. 2025. u 16:55

MAKRON POSLE RUSKOG NAPADA: Hitno nam je potreban mir
RUSKI raketni napad na grad Sumi na severu Ukrajine naglašava hitnu potrebu za nametanjem primirja Rusiji, izjavio je danas predsednik Francuske Emanuel Makron.
13. 04. 2025. u 15:34

HAOS I DRAMA NA SABALENKINOM MEČU: Svađa. prozivke i na kraju odlazak bez rukovanja (VIDEO)
BELORUSKINjA Arina Sabalenka savladala je Martu Kostjuk iz Ukrajine za plasman u polufinale mastersa u Madridu, a to je bilo sve samo ne običan meč.
01. 05. 2025. u 09:30
Komentari (0)