NAJHRABRIJI PLIVALI: Miloš iz Niša po drugi put najbrži za Časni krst
POBEDIVŠI u konkurenciji od 15 takmičara na niškom bazenu "Čair", policajac Miloš Čičić (26) postao je ovogodišnji "Bogojavljenski vitez".
Foto: J.M.
Njemu je ovo već drugi put da je bio najbrži u trci za ovaj Krst, a prvi put osvojio ga je kada je imao samo 21. godinu.
Njemu je ovo mu je četvrto takmičenje za Časni krst, a ovom prilikom rekao je da je pobedu posvetio svojoj decvojci i porodici.
Iako se prvobitno za trku prijavilo 19 takmičara, za troje su lekari pred sam start ustanovili da imaju tahikardijj, zbog čega su bili sprečeni da se takmiče, dok je jedan takmičar sam odustao kada je pupnuo vodu. Međutim, veoma hladni januarski dan nije pokolebao one najhrabrije da zapivaju.
Pobednik je osvojio nagradu od 30.000 dinar, Lovorov venac kao i zlatni lanac sa priveskom krsta, dok su svi su ostali takmičari dobili opremu za plivanje, bade mantil i zlatni lanac.
Preporučujemo
KOMIČNI „ŠEĆER“ U APRILU NA SCENI: Kikindsko pozorište priprema premijeru
02. 04. 2026. u 19:00
NASTAVLjENI RADOVI U STRELIŠTU: Bageri ponovo kopaju kanalizaciju (FOTO)
02. 04. 2026. u 18:12
TRAMP ZAPRETIO UKRAJINI I EU: Nema ništa od oružja ako se vaši evropski saveznici ne pridruže deblokadi Ormuskog moreuza
AMERIČKI predsednik Donald Tramp zapretio je da će SAD prekinuti da snabdevaju oružjem Ukrajinu ukoliko evropski saveznici odbiju da se pridruže "koaliciji voljnih" za deblokadu Ormuskog moreuza, javlja danas Fajnenšel tajms, pozivajući se na izvore.
01. 04. 2026. u 22:03
PROVOCIRALI NA GODIŠNjICU NATO AGRESIJE: Uhapšena četvorica Albanaca u Srbiji, pogledajte snimke (VIDEO)
PRIPADNICI Ministarstva unutrašnjih poslova, Uprave kriminalističke policije uhapsili su na teritoriji Republike Srbije A. S. (1989), E. V. (1984), E. G. (1978) i A. C. (2005) državljane Republike Albanije zbog postojanja osnova sumnje da su izvršili krivično delo izazivanje nacionalne, rasne i verske mržnje i netrpeljivosti.
24. 03. 2026. u 20:17
VILIJAM MONTGOMERI: "Kad smo bombardovali Srbiju, nismo imali dozvolu za prelet preko Hrvatske - Tuđman nije znao! Podela KiM jedini izlaz"
NEDAVNO je obeležena 27. godišnjica od početka NATO agresije na Saveznu Republiku Jugoslaviju.
30. 03. 2026. u 20:11
Komentari (0)