NOVČANA NAGRADA ZA MEDICINARE U ALIBUNARU: Lokalna samouprava nagradila sve zaposlene u Domu zdravlja
KAO znak pažnje i izuzetne zahvalnosti prema onima koji su podneli najveći teret pandemije, Opština Alibunar je obezbedila zahvalnice i simbolične novčane nagrade za svih 108 zaposlenih u lokalnom Domu zdravlja.
Foto: Opština Alibunar
Darove im je uručila predsednica opštine Zorana Bratić, koja se tom prilikom posebno zahvalila dr Dinki Kožokar Daždea, koja je donedavno veoma posvećeno i predano obavljala funkciju direktora te ustanove, a sada je otišla u penziju.
Ovo je samo jedna u nizu pomoći, koju lokalna samouprava pruža svojim zdravstvenim radnicima. Osim što su im donirati neophodne aparate, medicinarima koji rade u kovid-ambulanti obezbeđuju i po jedan obrok dnevno.
Predsednica je obećala da će lokalna samouprava i nadalje pomagati Domu zdravlja, naročito sada kada se u toj opštini svakodnevno registruje nekoliko zaraženih korona virusom.
Preporučujemo
TRAMP ZAPRETIO UKRAJINI I EU: Nema ništa od oružja ako se vaši evropski saveznici ne pridruže deblokadi Ormuskog moreuza
AMERIČKI predsednik Donald Tramp zapretio je da će SAD prekinuti da snabdevaju oružjem Ukrajinu ukoliko evropski saveznici odbiju da se pridruže "koaliciji voljnih" za deblokadu Ormuskog moreuza, javlja danas Fajnenšel tajms, pozivajući se na izvore.
01. 04. 2026. u 22:03
PROVOCIRALI NA GODIŠNjICU NATO AGRESIJE: Uhapšena četvorica Albanaca u Srbiji, pogledajte snimke (VIDEO)
PRIPADNICI Ministarstva unutrašnjih poslova, Uprave kriminalističke policije uhapsili su na teritoriji Republike Srbije A. S. (1989), E. V. (1984), E. G. (1978) i A. C. (2005) državljane Republike Albanije zbog postojanja osnova sumnje da su izvršili krivično delo izazivanje nacionalne, rasne i verske mržnje i netrpeljivosti.
24. 03. 2026. u 20:17
VILIJAM MONTGOMERI: "Kad smo bombardovali Srbiju, nismo imali dozvolu za prelet preko Hrvatske - Tuđman nije znao! Podela KiM jedini izlaz"
NEDAVNO je obeležena 27. godišnjica od početka NATO agresije na Saveznu Republiku Jugoslaviju.
30. 03. 2026. u 20:11
Komentari (0)