EPIDEMIOLOŠKA SITUACIJA U OPŠTINI DESPOTOVAC: 23 osobe na bolničkom lečenju
OD 79 pacijenata pregledanih u Kovid ambulanti Doma zdravlja u Despotovcu juče je na virus SARS-KoV-2 bilo pozitivno 7 lica.
Foto: Tanjug/Sava Radovanović
Zaključno sa današnjim danom, na teritoriji opštine Despotovac registrovano je ukupno 147 obolelih od infekcije izazvane korona virusom, od kojih se 23 lica nalazi na bolničkom lečenju.
Radno vreme Kovid ambulante radnim danima je od 7 do 20 sati, a vikendom od 8 do 19 časova. Van radnog vremena ambulante pacijenti se mogu javiti službi Hitne pomoći u novoj zgradi Doma zdravlja.
Preporučujemo
POČELA VAKCINACIJA NA SEVERU KOSOVA: Za sad vakcine rezervisane za starije od 75 godina
25. 12. 2020. u 15:28
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
UKRAJINA JE PALA NA KOLENA: Stigao ultimatum koji ne smeju da odbiju
LIDER poljske opozicione partije Pravo i pravda i bivši premijer Poljske Jaroslav Kačinjski poručio je da Ukrajina ne može biti primljena u Evropsku uniju dok ne odbaci politiku veličanja Stepana Bandere, Ukrajinske ustaničke armije i Organizacije ukrajinskih nacionalista.
05. 07. 2026. u 07:22
ZELENSKI ODLAZI U ISTORIJU? Ovaj čovek ulazi u trku za predsednika Ukrajine
VALERIJ Zalužni, bivši vrhovni komandant i trenutni ukrajinski ambasador u Ujedinjenom Kraljevstvu, rekao je sadašnjem predsedniku zemlje, Volodimiru Zelenskom, da namerava da postane novi predsednik Ukrajine.
01. 07. 2026. u 15:45
STRAŠNO: Predozirao se unuk Ere Ojdanića - drama u Resniku
UNUK Ere Ojdanića, Andrija Ojdanić danas se predozirao narkoticima, zbog čega je morala da reaguje hitna pomoć.
03. 07. 2026. u 18:30
Komentari (0)