KORONA U SREDNJEM BANATU: Zaražene 332 osobe
PREMA najnovijim podacima Zavoda za javno zdravlje u Zrenjaninu, na području srednjeg Banata, korona virusom je zaraženo ukupno 332 lica, od toga 300 od početka juna, kada je počeo drugi pik prvog talasa epidemije.
foto: B. Grujić
Najveći broj obolelih registrovan je na teritoriji Grada Zrenjanina, ukipno 234 osoba, a od toga 164 u samom gradu i 70 u mestima u okolini.
U opštini Žitište registrovano je 26 lica zaraženih, Novoj Crnji i Sečnju po 13, a u Novom Bečeju 14 obolelih. Na bolničkom lečenju trenutno se nalazi 26 osoba, dok je u kućnoj izolaciji 60 pozitivnih na Covid 19.
PCR testom je testirano 3.103 lica, a kako je najavljeno u Zavodu za javno zdravlje, od 1.septembra, izveštaji sa najnovijim podacima o broju obolelih, javno će se objavljivati dva puta nedeljno.
Preporučujemo
TOKOM VIKENDA ZA PET VIŠE: Ukupno 282 obolelih od korone u Srednjem Banatu
17. 08. 2020. u 14:53
VIRUS KORONA U SREDNjEM BANATU: Petoro novoobolelih, ukupno 277 registrovanih slučajeva
14. 08. 2020. u 22:15
BRISEL I NATO SE OVOME NISU NADALI Ruska odluka drma Evropu: Brigada marinaca posataje divizija na vratima EU (VIDEO)
VOJNO-politička situacija između Rusije i evropskih država ulazi u fazu opasne eskalacije. Moskva je iznenada donela odluku da postojeću 336. gardijsku brigadu mornaričke pešadije, stacioniranu u Kalinjingradskoj oblasti, reorganizuje i podigne na nivo divizije.
30. 12. 2025. u 20:45
RUSI ĆE NAPASTI EU MNOGO RANIJE: Veliko upozorenje iz Ukrajine, poznata godina i glavna meta
RUSIJA je pomerila svoje planove za direktnu agresiju sa 2030. na 2027. godinu, a Evropa je sve glasnija o riziku od direktnog sukoba, u kojem bi se baltičke države mogle naći pod okupacijom.
20. 12. 2025. u 09:41
UMRO NAJTEŽI ČOVEK NA SVETU: Sa 600 kilograma ušao u istoriju - borio se da smrša, ali bolest je presudila
DRŽAO je Ginisov rekord za najtežeg čoveka na planeti...
30. 12. 2025. u 18:15
Komentari (0)