SMANJUJE SE BROJ ZARAŽENIH: Na lečenju u Požarevcu svega 32 pacijenta
U KOVID bolnici u Požarevcu broj pacijenata zaraženih Kovidom 19 smanjuje se iz dana u dan i sada iznosi svega 32.
Foto: D. N.
Svi ovi pacijenti su sa područja Braničevskog okruga, a pet ih je na respiratorima. Trenutno nema zdravstvenih radnika pozitivnih na Kovid 19.
-Dobra je vest da je sve manje pacijenata u našoj bolnici, ali to još uvek nije znak da se možemo opuštati i smatrati da virusa više nema. Apelujemo na sve građane Braničevskog okruga da i dalje izbegavaju veća okupljanja koja su najveći rizik za prenos virusa – izjavio je Danko Nikolić, direktor Opšte bolnice u Požarevcu.
Preporučujemo
KORONA UZELA JOŠ DVA ŽIVOTA: Preminula dva pacijenta u bolnici u Beranama
28. 08. 2020. u 09:55
NAJVIŠE ZARAŽENIH U ZRENjANINU: U Srednjem Banatu od korone obolelo još 299 osoba
28. 08. 2020. u 09:33
IRANSKI KOMANDOSI PRONAŠLI PILOTA F-35: Zavarali trag Amerikancima i uhapsili ga
ISLAMSKA revolucionarna garda (IRGC) locirala je i privela pilota oborenog američkog lovca F-35 tokom operacije potrage, javlja iranska agencija Nur njuz.
03. 04. 2026. u 16:39
PROVOCIRALI NA GODIŠNjICU NATO AGRESIJE: Uhapšena četvorica Albanaca u Srbiji, pogledajte snimke (VIDEO)
PRIPADNICI Ministarstva unutrašnjih poslova, Uprave kriminalističke policije uhapsili su na teritoriji Republike Srbije A. S. (1989), E. V. (1984), E. G. (1978) i A. C. (2005) državljane Republike Albanije zbog postojanja osnova sumnje da su izvršili krivično delo izazivanje nacionalne, rasne i verske mržnje i netrpeljivosti.
24. 03. 2026. u 20:17
DOBIO ODGOVOR: Šef diplomatije BiH besan zbog Karleuše
PEVAČICU Jelenu Karleušu uzeo je "na zub" ministar spoljnih poslova Bosne i Hercegovine, Elmedin Konaković zbog medijskog eksponiranja u državi.
04. 04. 2026. u 20:26
Komentari (0)