JEDNOKRATNE NOVČANE NAGRADE: Na konkursu izabrani najbolji studenti Vlasotinca

Игор Митић
Igor Mitić

24. 11. 2025. u 12:20

Na ovogodišnji konkurs za dodelu jednokratnih novčanih nagrada iz vlasotinačkog budžeta nagrađen je 21 najbolji student, iznosom od po 30.000 dinara, dok pet prijava nije ispunjavalo propisane kriterijume.

ЈЕДНОКРАТНЕ НОВЧАНЕ НАГРАДЕ: На конкурсу изабрани најбољи студенти Власотинца

foto: OU Vlasotince

Nagrađenima su, nakon što su sprovedene sve proceduralne radnje, uručena rešenja o dodeli novčanih sredstava i tom prilikom je naglašeno da Vlasotince ima uspešne mlade ljude koji su ponos i nada ovog mesta.

Predsednik opštine Bratislav Petrović je istakao da je ove godine u odnosu na ranije, zbog uslova u kojima su se školovali, stiglo manje prijava budućih visokoškolaca, iako se čekalo da budu završena akademska godina, pa da konkurs bude raspisan.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ISPLIVAO SNIMAK: Šerif peva - Smradovi su preko Drine prešli - a tvrdi da pesmu nikad nije izvodio

ISPLIVAO SNIMAK: Šerif peva - "Smradovi su preko Drine prešli" - a tvrdi da pesmu nikad nije izvodio

BURA oko fotografije i snimka folkera Ace Lukasa sa Naserom Orićem, nekadašnjim komandantom jedinica Armije RBiH u području Srebrenice tokom rata u Bosni i Hercegovini, ne stišava se. I dalje akteri "kafanskog susreta" izazivaju veliku pažnju, a sad je u centru pevač Šerif Konjević, koji je pozvao srpskog pevača da prisustvuje privatnoj proslavi u restoranu u centru Sarajeva, gde je bio pozvan i Naser Orić.

02. 12. 2025. u 12:35

Komentari (0)

Ako su ruže, procvetaće - Održana premijera dokumentarnog filma o prvom Fajnl foru Partizana