UPIS ZA POVOLJAN OGREV: ŠG „Stolovi“ sprovodi mere podrške najugroženijem stanovništvu
Šumsko gazdinstvo „Stolovi“ Kraljevo, koje posluje i okviru JP „Srbijašume“, započelo je upis građana zainteresovanih za kupovinu ogrevnog drveta po povlašćenim cenama u okviru mera podrške Vlade Republike Srbije.
G.Šljivić (arhiva)
Upis se obavlja svakog radnog dana od 7 do 15 sati u prostorijama ŠG „Stolovi“ u Industrijskoj ulici 28 u Kraljevu, a sve informacije zainteresovani mogu dobiti i telefonima 036/392-963 i 036/392-964.
Ova akcija nmenjena je socijalno ugroženim građanima za koje je cena kubika 2.900 dinara sa PDV, kao i penzionere, osobe sa invaliditetom, vojne i civilne invalide rada, članove porodica palih i preminulih boraca i invalida rata, po ceni od 4.478,65 dinara po sa PDV. Za ove kategorije stanovništva maksimalna količina za upis je 10 kubika, dok će 1.000 najsiromašnijih porodica u Srbiji dobiti po osam kubnih metara potpuno besplatno.
Preporučujemo
NA PLANINI BOBIJI IZNAD LjUBOVIJE: Veliki narodni saborVidovdan-vazda put i vidik
28. 06. 2026. u 15:11
BESPLATNI PREGLEDI U NIŠKIM SELIMA: Brzo do dijagnoze bez uputa i zakazivanja
25. 06. 2026. u 15:31
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
TRAMP POTPISAO NAREDBU 13219: "Dejtonski sporazum i Rezolucija 1244 se moraju poštovati"
PREDSEDNIK Sjedinjenih Američkih Država Donald Tramp produžio je danas vanredno stanje na nacionalnom nivou u vezi sa Zapadnim Balkanom, u skladu sa Zakonom o međunarodnim vanrednim ekonomskim ovlašćenjima, objavljeno je danas na sajtu Federalnog registra SAD.
24. 06. 2026. u 17:38 >> 17:45
UDARNO: Zelenski tvrdi da je Lukašenko prihvatio ultimatum
KOMUNIKACIONA oprema za koju Ukrajina tvrdi da je pomagala u podršci ruskim napadima dronova sa teritorije Belorusije prestala je da radi, rekao je predsednik Ukrajine Vladimir Zelenski novinarima danas, nekoliko dana nakon što je izdao ultimatum beloruskom predsedniku Aleksandru Lukašenku.
24. 06. 2026. u 18:41
UMRLA JE U BOLOVIMA, U 47. GODINI Njenu smrt Miloš nikada neće prežaliti: "Bolest je brzo napredovala"
"BOLEST je brzo napredovala. Za samo sedam godina ona je legla u krevet i bila je nepokretna do smrti."
25. 06. 2026. u 10:29
Komentari (0)