BEZ STRUJE 40 LESKOVAČKIH SELA: Redovna godišnja revizija trafostanice
Zbog redovne godišnje revizije trafostanice „Leskovac 1“ sutra će bez struje biti 40 leskovačkih sela.
foto: I.Mitić
Radovi se izvode na 110/35 kilovotnoj trafostanici, a prekid u snabdevanju trajaće od osam do 17 časova. U tom periodu struju neće imati: Zalužnje, Priboj, Živkovo, Kaštavar, Pečenjevce, Lipovica, Brejanovce, Razgojna, Čifluk Razgojnski, Gornja i Donja Lokošnica, Grdanica, Smrdan, Novo Selo, Čekmin i Babičko.
Isključenje je planirano i u naseljenim mestima u istočnom delu grada i to u sledećim mestima: Manojlovce, Velika i Mala Biljanica, Rajno Polje, Donja i Gornja Slatina, Kumarevo, deo Mrštana, Gornje i Donje Krajince, Jelašnica, Jašunja, Grajevce, Drćevac, Crkovnica, Oraovica Crkovnička, Golema Njiva, Piskupovo, Orašac, Donja i Gornja Kupinovica, Stupnica, Jarsenovo i Gradašnica.
U slučaju loših vremenskih uslova radovi će biti odloženi, a novom terminu ovih radova javnost će blagovremeno biti obaveštena.
Preporučujemo
Radost hramu Svetog Trifuna u Beogradu: Nemanja se odlučio za kamilavku, Neven za "Anku"
28. 04. 2026. u 15:24
Trampu stigle najgore moguće vesti: Nije dobro po američkog predsednika
Podrška američkom predsedniku Donaldu Trampu pala je na najniži nivo u njegovom trenutnom mandatu, a Amerikanci su sve više nezadovoljni njegovim postupanjem sa troškovima života i ratom sa Iranom, pokazuju rezultati nove ankete Ipsosa.
28. 04. 2026. u 20:51
Srušio se avion kod glavnog grada: Poginuli svi putnici i pilot
Vazduhoplovna civilna uprava Južnog Sudana saopštila je danas da se srušio avion jugozapadno od glavnog grada Džube, pri čemu je poginulo svih 14 osoba koje su bile u letelici.
27. 04. 2026. u 16:49
Zašto ne treba govoriti "primi moje saučešće"? Otac Predrag otkriva: "Ne budite plitki"
"KADA izjavljujete saučešće ne budite plitki..."
29. 04. 2026. u 12:35
Komentari (0)