APELUJU NA RACIONALNU POTROŠNJU VODE: Apel se odnosi na građane i pravna lica
S obzirom da je Republički hidrometeorološki zavod najavio period sa ekstremno visokim dnevnim temperaturama, koje će dostići i do 40 stepeni Celzijusa, KJP „Morava“ Svilajnac apeluje na sve građane i pravna lica da odgovorno i racionalno koriste vodu iz gradskog vodovoda.

Foto: Z.Rašić
Iz ovog preduzeća apeluju na sugrađane i da se uzdrže od nenamenske potrošnje vode, kako bi obezbedili stabilno i kontinuirano vodosnabdevanje za sve korisnike. Neracionalnom upotrebom vode smatraće se aktivnosti poput navodnjavanja bašti i travnjaka, navodnjavanje sportskih terena, punjenje privatnih rezervoara, bunara i bazena, polivanje i hlađenja betona, terasa, staza i dvorišta i zloupotreba hidranata.

"DOBRO SMO UPOZNATI SA DOGAĐAJIMA U SRBIJI" Medvedev optužio Zapad za organizovanje protesta u drugim zemljama
ZAMENIK predsednika Saveta bezbednosti Rusije i predsednik stranke Jedinstvena Rusija Dmitrij Medvedev optužio je danas zapadne zemlje da organizuju proteste i mešaju se u izborne procese drugih zemalja da bi održale svoju dominaciju.
31. 07. 2025. u 17:01

EKSKLUZIVNI SNIMCI HAPŠENjA ŠIPTARSKOG TERORISTE: Ovako je pao bivši pripadnik OVK u Svilajncu, evo za šta se sumnjiči (VIDEO)
ŠIPTARSKI terorista i bivši istaknuti pripadnik terorističke OVK Halili Lulzin, uhapšen je danas u Svilajncu, u zajedničkoj akciji Bezbednosno-informativne agencije, Službe za otkrivanje ratnih zločina UKP MUP-a Republike Srbije, a u saradnji sa Tužilaštvom za ratne zločine.
22. 07. 2025. u 20:54

SRPSKA SNAJA IZ ZAMBIJE Opisala svoj prelazak u pravoslavlje: "U početku, neke stvari bile su mi ČUDNE"
PATRICIJA Kaunda iz Zambije pre nekoliko godina zaljubila se u mladića iz Srbije, a zbog njega se doselila u našu zemlju, pa čak i promenila veru.
02. 08. 2025. u 11:32
Komentari (0)