OBEZBEĐENO JOŠ 17,6 MILIONA: Kraljevčani nastavljaju rekonstrukciju vodovodne mreže u Vitanovcu
U cilju unapređenja snbdevanja vodom meštana koji žive na teritoriji Vitanovca i obližnjeg Čukojevca, kraljevačka lokalna samouprava dobila je 17,6 miliona dinra od Uprave za agrarna plaćanja Ministarstva poljoprivrede, šumarstva i vodoprivrede.

G.Šljivić
Ova sredstva namenjena su kao podsticaj za investicije u unapređenje i razvoj ruralne infrastrukture tokom 2025. godine, po javnom pozivu Republike Srbije. Tako će Kraljevčani dobijena sredstva iskoristiti za nastvak rekonstrukcije i izgradnju podzemne javne vodovodne mreže u Vitanvcu gde je lane, za izgradnju mreže u dužini od 650 metara, izdvojeno 11 miliona dinara sa PDV.
Obavljeni i predstojeći radovi sastavni su deo kapitalnog projekta rekonstrukcije celokupne vodovodne mreže Vitanovac-Čukojevac čija je ukupna predračunska vrednost 170,4 miliona dinara.

EKSKLUZIVNO - GENERAL PONOVO U SVOJOJ SRBIJI: Nebojša Pavković sleteo u Beograd (FOTO)
GENERAL Nebojša Pavković sleteo je u Srbiju.
28. 09. 2025. u 17:53

AMERIKANCI ODUŠEVLjENI VUČIĆEM! Pljušte komentari nakon gostovanja na Njuzmaksu: "Hoćemo ga kod Takera, divno je čuti ovog mudrog čoveka"
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić gostovao je sinoć na američkoj televiziji Njuzmaks, a njegovo gostovanje privuklo je veliku pažnju američke javnosti.
27. 09. 2025. u 11:29

NE DA NA ĆERKU Bogdanin otac očitao lekciju Veljku, jasno mu stavio do znanja: "Možda pre nisi imao ovakvu devojku..."
VELjKO je uvek isticao da želi veliku porodicu sa mnogo dece kojima će usaditi prave vrednosti i tradiciju.
29. 09. 2025. u 16:17
Komentari (0)