HORSKA MUZIKA I LITIJA: U Subotici sutra počinju Spasovdanske svečanosti
Povodom Vaznesenja Gospodnjeg - Spasovdana, u Subotici će sutra početi tradicionalne Spasovdanske svečanosti.

Foto: J.L.
Svečanosti će otvoriti Veče horske muzike, u hramu Vaznesenja Gospodnjeg, koje će okupiti ljubitelje duhovnog i umetničkog stvaralaštva.
Centralni događaj biće na sam Spasovdan, to je liturgija u Svetovaznesenjskom hramu. Tradicionalna litija krenuće u 17 časova ispred Hrama Svetog Nektarija Eginskog na Prozivci do Svetovaznesenjsog hrama, gde će biti večernje a potom i kulturno-umetnički program u porti crkve.

NIJE NI KUPILA KARTU, NA PLAŽI JOJ PONUDILI BESPLATNU VOŽNjU: Novi detalji tragične smrti Novosađanke u Budvi
TINEJDžERKA je, kako kaže njen blizak prijatelj, bila devojka puna života, imala je mnogo planova za budućnost, a tek je imala 19 godina, i ceo život je bio pred njom, a sada je čitava njena porodica zavijena u crno.
30. 05. 2025. u 14:42

UKRAJINA IZVELA JEDAN OD NAJVEĆIH NAPADA NA RUSIJU: Aerodromi u Moskvi zatvoreni, uništena važna fabrika (VIDEO)
UKRAJINA je tokom noći izvela jedan od najvećih napada dronovima od početka rata, gađajući više ciljeva na teritoriji Rusije. Zbog napada su moskovski aerodromi bili primorani da privremeno obustave rad, što je izazvalo haos u vazdušnom saobraćaju.
28. 05. 2025. u 09:45

POSTOJI DRUGI SNIMAK Koji je uzrok ponašanja devojke stradale u Budvi? Psiholog objašnjava: "Ekstremni strah i fokus da se pobegne"
"ZA TEZU da je beg iz situacije opasne sa suženom svešću više goovri o tome da se radi o ekstremnogm strahu koji može da se protumači kao panika. Ako nije dolazila u takve situacije ne možemo znati da li je sklona tome ako ne zna da li ima napad panike."
30. 05. 2025. u 13:33 >> 13:33
Komentari (0)