SANIRA SE OPASNA NADSTREŠNICA IZNAD ULAZA U POŠTANSKU ŠTEDIONICU U SMEDEREVU:Postavljeni potporni stubovi
Nadstrešnica na stambenoj zgradi iznad banke Poštanska štedionica u Smederevu opasno se nakrivila i nije bezbedna.
Foto: N. Živanović
Nadležni iz banke postavili su ogradu kako bi građani čekali red na bezbednoj udaljenosti, a građevinska inspekcija naložila da se nadstrešnica sanira, što je ovih dana i učinjeno. Postavljeni su stubovi koji podupiru nadstrešnicu.
Inače, problem nije nov. Iz Poštanske štedionice tvrde da su, na osnovu rešenja grada, još 2014. godine sami finansirali i izveli radove na sanaciji postavljanjem zatega koje i danas stoje.
Rešenjem nadležnih gradskih službi iz novembra 2024. godine, naložena je nova sanacija nana teret stambene zajednice, koju čine vlasnici 56 stanova i Banka koja je jedan suvlasnika.
Preporučujemo
Najbolja makovnjača ponovo iz Šapca: U Kikindi održano takmičenje „Štrudlijada“
29. 04. 2026. u 15:12
Trampu stigle najgore moguće vesti: Nije dobro po američkog predsednika
Podrška američkom predsedniku Donaldu Trampu pala je na najniži nivo u njegovom trenutnom mandatu, a Amerikanci su sve više nezadovoljni njegovim postupanjem sa troškovima života i ratom sa Iranom, pokazuju rezultati nove ankete Ipsosa.
28. 04. 2026. u 20:51
Srušio se avion kod glavnog grada: Poginuli svi putnici i pilot
Vazduhoplovna civilna uprava Južnog Sudana saopštila je danas da se srušio avion jugozapadno od glavnog grada Džube, pri čemu je poginulo svih 14 osoba koje su bile u letelici.
27. 04. 2026. u 16:49
Zašto ne treba govoriti "primi moje saučešće"? Otac Predrag otkriva: "Ne budite plitki"
"KADA izjavljujete saučešće ne budite plitki..."
29. 04. 2026. u 12:35
Komentari (0)