GRADIĆE SE JAVNA GARAŽA: Kraljevčani pokušavaju da reše višegodišnji problem parkiranja
Višegodišnji problem parkiranja u Kraljevu, ponajviše zbog nesrazmernog broja parking mesta i broja vozila u samom gradu, lokalna samouprava pokušaće da reši izgradnjom javne garaže, kao i uvođenjem treće i ekstra zone za naplatu parkiranja.

G.Šljivić
U centru grada na Ibru, naime, vozačima je trenutno na raspolaganju oko 1.300 parking mesta u dve zone čije korišćenje naplaćuje Radna jedinica Parking servis JKP „Čistoća“. To je, svakako, nedovoljno da podmiri potrebe vozača jer gradskim ulicama dnevno cirkuliše gotovo deset puta više vozila.
- Grad planira da kroz privatno-javno partnerstvo izgradi javnu garžu iza zgrade Gradske uprave, a razrađuje se i mogućnost da se još jedna garaža napravi na Ibarskom keju kod nekadašnjeg „Statusa“ - kaže Vladimir Baralić iz JKP „Čistoća“.
*Uzmi 20% bonusa za LIVE!
Aktiviraj bonus uz odigrani tiket od 4+ para, uplatom od 1.000RSD i kvotom od 5.00 ili više!*

G.Šljivić
Pre dve godine u dve najprometnije ulice postavljeni su informacioni displeji koji pokazuju broj trenutno slobodnih parking mesta od ukupno 236 raspoloživih. S druge strane, pokušaj gradskih vlasti da problem bar delimično reši uvođenjem nepopularnog „pauka“ za uklanjanje nepropisno parkiranih vozila - nije uspeo. Ovaj Predlog, krajem 2021., prošao je Gradsko veće, ali je potom povučen sa dnevnog reda sednice Skupštine grada i više se nije ni pominjao.

CEO ŠID TUGUJE ZA LEPOM MILANOM: Devojka (26) tragično preminula, danima se opraštaju od nje na društvenim mrežama
DEVOJKA Milana Mišić (26) iz Šida tragično je preminula 15. jula, a na večni počinak ispraćena je dva dana kasnije u pratnji neutešne porodice, prijatelja, rođaka i mnogobrojnih sugrađani koji se danima od nje opraštaju na društvenim mrežama.
27. 07. 2025. u 08:48

EKSKLUZIVNI SNIMCI HAPŠENjA ŠIPTARSKOG TERORISTE: Ovako je pao bivši pripadnik OVK u Svilajncu, evo za šta se sumnjiči (VIDEO)
ŠIPTARSKI terorista i bivši istaknuti pripadnik terorističke OVK Halili Lulzin, uhapšen je danas u Svilajncu, u zajedničkoj akciji Bezbednosno-informativne agencije, Službe za otkrivanje ratnih zločina UKP MUP-a Republike Srbije, a u saradnji sa Tužilaštvom za ratne zločine.
22. 07. 2025. u 20:54

"Ja sam Hrvat, ali ovo je sramota šta se desilo na svadbi u Sinju!" (VIDEO)
NA DRUŠTVENOJ mreži TikTok pojavio se snimak sa jednog svadbenog slavlja koji je izazvao "lavinu" reakcija.
30. 07. 2025. u 20:27
Komentari (0)