DRŽAVNE NJIVE: U zakup u Opštini Golubac na 15 godina daje se 176 parcela
OPŠTINA Golubac objavila je oglas za davanju u zakup na korišćenje poljoprivrednog zemljišta u državnoj svojini po uslovima drugog kruga.
D. Novković
U zakup na 15 godina daje se ukupno 176 parcela različite površine, koje se nalaze na području Golupca i okolnih sela.
Pravo učešća imaju fizička i pravna lica koja su upisana u Registar poljoprivrednih gazdinstava.
Poslednji dan za podnošenje prijava je 17. decembar, do 12 sati.
Preporučujemo
POTPISUJE SE ISTORIJSKI UGOVOR: Vojvodina postaje čvorište Evrope, kreće gradnja gigantske saobraćajnice (FOTO/VIDEO)
PROJEKAT Osmeh Vojvodine obuhvata izgradnju 185 km brze saobraćajnice, sa 46 mostova i 34 nadvožnjaka, čime se smanjuje vreme putovanja.
18. 03. 2026. u 09:30
KULT PREDAKA U PLAMENU MRŽNjE: 45 godina od paljenja konaka Pećke patrijaršije – Zločin koji je najavio Martovski pogrom
OVE sedmice pre tačno 45 godina, srpski narod i Srpska pravoslavna crkva zanemeli su pred prizorom koji je nagovestio decenije stradanja na Kosovu i Metohiji.
17. 03. 2026. u 19:10
"PUTINE, IZAĐI!" Pozvao ruskog predsednika na dvoboj - bizaran video kruži internetom
NEOBIČAN snimak kruži mrežama, a na njemu se vidi mladić koji stoji na Crvenom trgu i izaziva predsednika Rusije Vladimira Putina na dvoboj. Međutim, snimak nije stvaran, već je napravljen uz pomoć veštačke inteligencije, ali sa jasnim ciljem.
18. 03. 2026. u 18:34
Komentari (0)