DRUŽENJE U KLUBU ZA STARE: Poetsko-muzičko veče u Paraćinu
POVODOM meseca oktobra, koji se obeležava kao Mesec solidarnosti sa starima, Klub za stare u Paraćinu kao poslednju aktivnost organizovao je poetsko-muzičko veče u saradnji sa književnim klubom „Mirko Banjević“ iz tog grada.

Fejsbuk/Zlata Jovanović
Članovi kluba pripremili su sopstveni program i uživali u stihovima kojima su se predstavili zavičajni pesnici, tako da je događaj protekao u druženju i zadovoljstvu zbog obnovljene saradnje sa književnim klubom.
Kako je istakla Bojana Radosavljević, sociolog u Klubu za stare, ovakva i slična gostovanja biće nastavljena.
U programu je još učestvovala i mlađa pevačka grupa KUD „Trešnjevica“ iz Trešnjevice, te profesorka klavira Zorica Đakovski.

"NEĆU MOĆI DA PRISUSTVUJEM DOGAĐAJIMA" Država EU zabranila Ficu prelet do Moskve, traže se alternativne rute
SLOVAČKI premijer Robert Fico je izvestio da Estonija nije dozvolila slovačkom avionu za Rusiju da preleti preko njene teritorije i da se traži alternativni put.
07. 05. 2025. u 21:01

"TO JE SKANDAL!" Orban žestoko udario na Ursulu fon der Lajen zbog Ukrajine
MAĐARSKI premijer Viktor Orban oštro je kritikovao predsednicu Evropske komisije Ursulu fon der Lajen na društvenim mrežama zbog poziva Ukrajini da ubrza pristupanje Evropskoj uniji.
07. 05. 2025. u 15:26

PRIVATNO NASELjE: Slavni muzičar masovno gradi na Zlatiboru - kompleks od 17 zgrada, a njemu i partneru dve kuće
"IMAO sam apartman na Zlatiboru koji sam prodao i taj novac sam uložio u ovaj projekat. Imam vikendicu na Kokinom Brodu, a to je bliže Zlataru. To je zapravo porodična kuća, supruga mi je odatle rodom. Imam želju da živim na Zlatiboru. Bogu hvala, auto-put polako stiže tamo. Dođem danas za Beograd, uveče sviram, a pošto mi do Užica treba dva sata, sutradan s porodicom kuliram u šumi."
07. 05. 2025. u 19:11
Komentari (0)