„SOLIDARNOST NA DELU“: Crveni krst Paraćin podseća na humanost
JOŠ uvek traje humanitarna akcija „Solidarnost na delu“, u okviru koje je paraćinski Crveni krst ovih dana obradovao jednog samohranog roditelja i njegovo dvoje dece donacijom potrebnih stvari, naročito za školu.

Foto: CK Paraćin
Porodici je uručena nova garderoba i školski pribor zahvaljujući plemenitosti sugrađanina koji je redovni donator, pa Zoran Islamović, sekretar Crvenog krsta, podseća da akcija još traje, uz poziv građanima i pravnim licima da se odazovu.
- Moguće je donirati sve prehrambene namirnice, voće i povrće za potrebe Narodne kuhinje, ali i garderobu za decu različitog uzrasta i školski pribor.
Praktično je sve potrebno, a do sada su nam donirali najviše hranu – kaže Islamović, dodajući da osim robom može da se pomogne i finansijskim sredstvima uplatom na račun Crvenog krsta.

ZAHAROVA O UPOZORENjU VUČIĆU ZBOG POSETE MOSKVI: Banditizam i ucena, tako deluju terorističke ćelije
PORTPAROLKA ruskog Ministarstva spoljnih poslova Marija Zaharova danas je nazvala upozorenja Evropske unije predsedniku Srbije Aleksandru Vučiću u vezi njegove posete Moskvi za Dan pobede, "banditizmom i ucenom''.
30. 04. 2025. u 16:55

MAKRON POSLE RUSKOG NAPADA: Hitno nam je potreban mir
RUSKI raketni napad na grad Sumi na severu Ukrajine naglašava hitnu potrebu za nametanjem primirja Rusiji, izjavio je danas predsednik Francuske Emanuel Makron.
13. 04. 2025. u 15:34

ZVANIČNO KRAJ: Kome je pripao dvorac u Beču? Razveli se Toni i Dragana
PEVAČICA Dragana Mirković i biznismen Toni Bijelić zvanično su se razveli nakon 25 godina brak.
30. 04. 2025. u 12:32
Komentari (0)