OPREZ NA ZLATIBORSKOJ MAGISTRALI: Mogući odroni na putu
Na brojnim deonicama magistralnih puteva u Srbiji, a naročito na zlatiborskoj magistrali od Užica do Zlatara, zbog kiše su mogući odroni kamenja na putu. AMSS je apelovao na vozače da budu dodatno oprezni i da brzinu prilagode mogućim iznenađenjima na kolovozu.
N.J.
- Posle kiše na putevima ima odrona zemlje i kamenja, pa se vozačima savetuje dodatna opreznost, posebno na đerdapskoj magistrali, dolinom Ibra, na putu ka Crnoj Gori preko Zlatibora i Zlatara, na putevima u planinskim predelima i onima kroz useke – saopštio je AMSS.
Preporučujemo
POTPISUJE SE ISTORIJSKI UGOVOR: Vojvodina postaje čvorište Evrope, kreće gradnja gigantske saobraćajnice (FOTO/VIDEO)
PROJEKAT Osmeh Vojvodine obuhvata izgradnju 185 km brze saobraćajnice, sa 46 mostova i 34 nadvožnjaka, čime se smanjuje vreme putovanja.
18. 03. 2026. u 09:30
KULT PREDAKA U PLAMENU MRŽNjE: 45 godina od paljenja konaka Pećke patrijaršije – Zločin koji je najavio Martovski pogrom
OVE sedmice pre tačno 45 godina, srpski narod i Srpska pravoslavna crkva zanemeli su pred prizorom koji je nagovestio decenije stradanja na Kosovu i Metohiji.
17. 03. 2026. u 19:10
Miroslav 33 godine živi pod zemljom, bez struje i vode: Humanitarac podelio priču koja je rasplakala mnoge (VIDEO)
DEKA Miroslav iz sela Dvorska kod Krupnja već 33 godine živi u zemunici bez struje i vode, a njegov vapaj za pomoć dirnuo je humanitarca Marka Nikolića.
14. 03. 2026. u 11:54
Komentari (0)