DVADESETAK SELA NEĆE IMATI STRUJU: Nastavljaju se redovni radovi na održavanju mreže
Dvadesetak leskovačkih i vlasotinačkih sela sutra neće imati struju, a do prekida u snabdevanju doći će zbog redovnih radova na održavanju mreže.

foto: I.Mitić
Najavljeni su radovi na godišnjoj reviziji trafostanice u Batulovcu zbog čega struju neće imati ni Konopnica, Skrapež, Stajkovce, Gložane, Prilepac, Orašje, Kukavica, Ladovica, Dadince, Gradište, Donja i Gornja Lopušnja, Ostrc, Samarnica, Ravna Gora, Kozare, Sejanica, Vilje Kolo i Kovačeva Bara.
Prekid u snabdevanju je najavljen za period od devet do 14 časova, dok će istog dana, zbog seče rastinja od devet do 11 časova, doći do prekida u snabdevanju potrošača i u leskovačkim ulicama: Alekse Nenadovića, od broja 11 do 36, Bojnička, od broja šest do 31, Bore Piksle, od broja pet do 94, Dubočica, od broja 97A do 107, Gligorija Diklića, Ive Andrića, Pustorečka 68 i Svetislava Stoiljkovića Ludajke.
Radovi će, u slučaju loših vremenskih uslova, biti odloženi.

ZAHAROVA O UPOZORENjU VUČIĆU ZBOG POSETE MOSKVI: Banditizam i ucena, tako deluju terorističke ćelije
PORTPAROLKA ruskog Ministarstva spoljnih poslova Marija Zaharova danas je nazvala upozorenja Evropske unije predsedniku Srbije Aleksandru Vučiću u vezi njegove posete Moskvi za Dan pobede, "banditizmom i ucenom''.
30. 04. 2025. u 16:55

MAKRON POSLE RUSKOG NAPADA: Hitno nam je potreban mir
RUSKI raketni napad na grad Sumi na severu Ukrajine naglašava hitnu potrebu za nametanjem primirja Rusiji, izjavio je danas predsednik Francuske Emanuel Makron.
13. 04. 2025. u 15:34

ZVANIČNO KRAJ: Kome je pripao dvorac u Beču? Razveli se Toni i Dragana
PEVAČICA Dragana Mirković i biznismen Toni Bijelić zvanično su se razveli nakon 25 godina brak.
30. 04. 2025. u 12:32
Komentari (0)