NA BAZEN BESPLATNO: Počela sezona kupanja u Surdulici
SEZONA kupanja na gradskom bazenu u Surdulici , počela je zvanično u sredu 3. jula, uprkos ne baš idelanim vremenskim uslovima.

Foto: J.S.
Opština Surdulica i Sportski savez Surdulice, pozvali su sve stanovnike Pčinjskog okruga da vrele letnje dane provedu na surduličkom bazenu.
Inače ulaz za sve posetioce je besplatan do kraja sezone.
Preporučujemo

POČELA KUPALIŠNA SEZONA: Otvoren renovirani gradski bazen u Požarevcu
01. 07. 2024. u 10:21

OD SUBOTE RADI BAZEN: Mladenovčani će biti u prilici da se rashlade tokom vrelih dana
20. 06. 2024. u 16:28

OVA MAJKA JE POSEBNA: Razlog su njena deca, a evo i zašto (VIDEO)
ONI su Ilija, Jovana i Vasilije Hadži-Purić, polaznici Centra za talente "Nikola Tesla".
10. 09. 2025. u 12:13 >> 20:43

OVO JE DETALjAN SPISAK NAMIRNICA KOJIMA ĆE PASTI CENA: Nove ekonomske mere važne za građane
PRESEDNIK Srbije Aleksandar Vučić istakao je juče prilikom izlaganja o smanjenju marži na kućnu hemiju i prehrambene proizvode, a u okviru predstavljanja novih ekonomskih mera za građane, da sniženje koje će uslediti kao posledica ograničenja trgovačkih marži obuhvata 3000 proizvoda iz 23 grupe.
25. 08. 2025. u 13:15

UŽAS - DA SE PREVRNE ŽELUDAC: Upali gde proizvode krofne namenjene CG primorju - zatekli su HOROR scene (VIDEO)
Krofne su za mnoge jedna od najpoznatijih i najomiljenijih poslastica na svetu, ali posle gledanja snimka koji nam stiže iz Crne Gore pitanje je kako ćete ubuduće gledati na one kupovne.
13. 09. 2025. u 17:03 >> 17:10
Komentari (0)