ZBOG NEIZDAVANJA FISKALNIH RAČUNA: Poreska inspekcija zatvorila još jednu kinesku radnju u Požarevcu
U centru Požarevca na dve nedelje zatvorena je kineska prodavnica, zbog neizdavanja fiskalnih računa.

D.N.
Reč je o veoma prometnoj radnji, jer se nalazi u glavnoj ulici, Tabačkoj čaršiji, koja je preko celog dana puna prolaznika.
Ovo je druga kineska radnja od početka godine koju je Poreska uprava zatvorila na dve nedelje iz istog razloga – neizdavanja fiskalnih računa.
Prethodno je, početkom januara, bila zatvorena i kineska robna kuća na Trgu Radomira Vujovića, takođe u centru grada.

ŠPANIJA PROGLASILA VANREDNO STANjE
MINISTARSTVO unutrašnjih poslova Španije proglasilo je vanredno stanje nakon današnjeg nestanka struje.
28. 04. 2025. u 21:32

MAKRON POSLE RUSKOG NAPADA: Hitno nam je potreban mir
RUSKI raketni napad na grad Sumi na severu Ukrajine naglašava hitnu potrebu za nametanjem primirja Rusiji, izjavio je danas predsednik Francuske Emanuel Makron.
13. 04. 2025. u 15:34

ZVANIČNO KRAJ: Kome je pripao dvorac u Beču? Razveli se Toni i Dragana
PEVAČICA Dragana Mirković i biznismen Toni Bijelić zvanično su se razveli nakon 25 godina brak.
30. 04. 2025. u 12:32
Komentari (0)