FOTO KLUB „PARAĆIN“ GOSTUJE U KRAGUJEVCU: U ponedeljak prva godišnja izložba FK „Objektiv“
ČLANOVI Foto-kino kluba „Paraćin“ u ponedeljak će biti gosti prve godišnje izložbe tamošnjeg Foto kluba „Objektiv“, koja će biti otvorena u 19 sati u galeriji Srednje stručne škole.

Foto: Fejsbuk/Foto klub Objektiv
U pitanju je mlad kragujevački klub, osnovan tek pre nešto više od godinu dana, pa će uspešan start biti obeležen godišnjom izložbom.
- Za ovu priliku pozvali smo u goste naše prijatelje iz FKK „Paraćin“ koji su nam na početku dali „vetar u leđa“ ugostivši nas na svojoj godišnjoj izložbi. Ne moramo ni da objašnjavamo koliki je značaj to imalo za tek osnovani „Objektiv“ – ističu u ovom kragujevačkom foto klubu.
Paraćinci su se rado odazvali pozivu, a kako ističe predsednica FKK „Paraćin“ Maja Stošić, radove su poslala 23 fotografa – članova kluba.
Selektor prve godišnje izložbe FK „Objektiv“ je Miroslav Predojević.

PUTIN IMA PREDLOG ZA KRAJ RATA, PODRŽAVA GA I AMERIKA! Oglasio se Lukašenko posle sastanka sa ruskim predsednikom
BELORUSKI predsednik Aleksandar Lukašenko izjavio je posle današnjeg sastanka sa ruskim liderom Vladimirom Putinom u Moskvi da će Kremlj uskoro izaći sa „vrlo dobrim predlogom“ za okončanje rata u Ukrajini, koji, kako tvrdi, u velikoj meri podržavaju i Sjedinjene Države.
26. 09. 2025. u 20:19

RUSI NAPALI SEVERNO OD KIJEVA: Desetine hiljada ljudi bez struje i vode, Ukrajinci besni zbog nedostatka odbrane
RUSKI dronovi gađali su u četvrtak, 25. septembra, ključnu infrastrukturu u gradovima Černigov i Nižin na severu Ukrajine, ostavivši desetine hiljada stanovnika bez struje i vode.
25. 09. 2025. u 16:56

MOGUĆA I ZATVORSKA KAZNA: Koje sankcije prete Laziću - advokat objasnio šta čeka pevača posle saobraćajke
ADVOKAT Boško Žurić detaljno je objasnio kakve kazne sleduju za ono što je uradio pevač Darko Lazić.
26. 09. 2025. u 12:39
Komentari (0)