Za četiri nerazvijene opštine pomoć od 26 miliona dinara
Četiri opštine iz Braničevskog okruga dobile su pomoć države jer se radi o nedovoljno razvijenim sredinama.
D.N.
Po sedam miliona dinara dobile su opštine Malo Crniće i Golubac i Malo Crniće, za nastavak radova na putu Boževac-Kobilje, odnosno za unapređenje komunalne infrastrukture. Opštini Kučevo odobreno je 6,4 miliona za nabavku radne mašine za JKP „Kučevo“, a opštini Petrovac na Mlavi 5,4 miliona za kupovina vibracionog valjka i teretnog dostavnog vozila za putarsku službu.
Preporučujemo
U VRANjU SUTRA ZASEDA GRADSKO VEĆE: Usklađenost planiranih i realizovanih aktivnosti
16. 12. 2025. u 14:58
ŠTA SE OVO DEŠAVA U BRISELU? EU ubeđuje Belgiju da prihvati plan koji bi razbesneo Rusiju, vode se razgovori van glavne sale samita
EVROPSKA komisija i Belgija trenutno vode intenzivne razgovore van glavne sale samita kako bi usaglasile najosetljivije delove plana Evropske unije za korišćenje 210 milijardi evra zamrznute ruske imovine u korist Ukrajine, reklo je za Politiko pet diplomata i zvaničnika EU upoznatih sa tokom pregovora.
18. 12. 2025. u 16:38
"SRBE SU RASTRGLI, RASTRGLI SU JEDAN NAROD" Putin žestoko udario po Evropi: Tamo nema civilizacije, samo degradacije!
ISPOSTAVILO se da na Zapadu nema nikakve civilizacije, već samo kontinuirana degradacija, izjavio je predsednik Rusije Vladimir Putin na proširenom kolegijumu Ministarstva odbrane Rusije.
17. 12. 2025. u 13:13
MIMU ZAUSTAVILA POLICIJA: Iznenadilo ih je ono što su zatekli u kolima
NAKON što ih je zaustavila policija, prizor u kolima ih je iznenadio...
17. 12. 2025. u 10:09
Komentari (0)