TRADICIONALNO: Opština Gračanica organizuje doček Pravoslavne Nove godine
OPŠTINA Gračanica u saradnji sa NVO „Gračanička omladinska inicijativa“ i ove godine , tradicionalno, organizovaće doček Nove godine po Julijanskom kalendaru na otvorenom uz bogat zabavni program.

FOTO OPŠTINA GRAČANICA
Kako ističu iz ove opštine, Srpska Nova godina biće dočekana na Trgu ispred zgrade opštine Gračanica a nastupaće muzičke zvezde Sloba Vasić i pevačica Lana Čolak.
Program će početi u 21,30 časova nastupom lokalnih bendova a u ponoć će biti priređen vatromet.Inače, pokrovitelj i organizator dočeka je opština Gračanica u saradnji sa NVO „Gračanička omladinska Inicijativa“ dok je promoter događaja Turistička organizacije Gračanice.

"NEĆU MOĆI DA PRISUSTVUJEM DOGAĐAJIMA" Država EU zabranila Ficu prelet do Moskve, traže se alternativne rute
SLOVAČKI premijer Robert Fico je izvestio da Estonija nije dozvolila slovačkom avionu za Rusiju da preleti preko njene teritorije i da se traži alternativni put.
07. 05. 2025. u 21:01

"TO JE SKANDAL!" Orban žestoko udario na Ursulu fon der Lajen zbog Ukrajine
MAĐARSKI premijer Viktor Orban oštro je kritikovao predsednicu Evropske komisije Ursulu fon der Lajen na društvenim mrežama zbog poziva Ukrajini da ubrza pristupanje Evropskoj uniji.
07. 05. 2025. u 15:26

INCIDENT NA EVROVIZIJI: Albanski navijači napali Princa, u grupu navijača uletelo obezbeđenje
PREDSTAVNIK Srbije na Evroviziji u Bazelu, Princ od Vranje završio je prvu probu u Bazelu, koja je protekla veoma burno
08. 05. 2025. u 16:27
Komentari (0)