SIRENE ZA UZBUNU U JUŽNOM BANATU: Provera ispravnosti sistema 14. juna u svim opštinama i gradovima
PROVERA ispravnosti sirena za javno uzbunjivanje u celom Južnom Banatu biće sprovedena u sredu, 14. juna, tačno u podne, saopšteno je iz pančevačkog Odeljenja za vanredne situacije MUP Srbije.
Opština Kovin
Provera će se izvršiti tako što će alarmni sistem davati signal za prestanak opasnosti, u trajanju od 60 sekundi.
Ovaj jednolični ton se, inače, emituje kada se proceni da su sve opasnosti za stanovništvo prestale.
Sirene će se tog dana čuti u Pančevu, Vršcu, Alibunaru, Beloj Crkvi, Kovačici, Kovinu, Opovu i Plandištu.
Preporučujemo
Bez struje pola grada: Redovno servisiranje elektromreže na teritoriji Niša i okoline
14. 04. 2026. u 16:53
"RUSI, IDITE KUĆI!" Jeziva politička poruka sa trga u Budimpešti, Mađar već počeo da radi po nalogu Brisela (VIDEO)
VELIKI politički zaokret u Mađarskoj najavio je lider opozicione Tise Petar Mađar, koji je posle izborne pobede poručio da zemlju čeka obnova punog učešća u Evropskoj uniji i NATO, miran prenos vlasti i ozbiljno preuređenje državnog vrha.
13. 04. 2026. u 07:27
PROVOCIRALI NA GODIŠNjICU NATO AGRESIJE: Uhapšena četvorica Albanaca u Srbiji, pogledajte snimke (VIDEO)
PRIPADNICI Ministarstva unutrašnjih poslova, Uprave kriminalističke policije uhapsili su na teritoriji Republike Srbije A. S. (1989), E. V. (1984), E. G. (1978) i A. C. (2005) državljane Republike Albanije zbog postojanja osnova sumnje da su izvršili krivično delo izazivanje nacionalne, rasne i verske mržnje i netrpeljivosti.
24. 03. 2026. u 20:17
Tragač iz "potere" se srušio na pod usred emisije: Nastao muk u studiju, vidite reakciju Memedovića (VIDEO)
VODITELj je postavio takmičaru pitanje nakon kojeg je u studiju usledila neočekivano zabavna i zanimljiva situacija.
14. 04. 2026. u 08:09
Komentari (0)