POSLE 35 GODINA ČEKANJA DOBILI PIJAĆU VODU: Naselje u Kostolcu konačno priključeno na gradsku mrežu
U ULICI Hajduk-Veljka u naselju „Didino selo“ u Kostolcu, izgrađen je vodovod u dužini od 500 metara.
Uprava GO Kostolac
Zahvaljujući tome, pijaća voda u ovo naselje stigla je nakon 35 godina čekanja.
Inače, Hajduk-Veljkova ulica nedavno je pokrivena i fekalno – kanalizacionom mrežom, a ranijih godina dobila je i toplifikacionu.
To znači da je za njene žitelje obezbeđena kompletna komunalna infrastruktura.
BONUS VIDEO - STAR JE 60 GODINA: Najveći šaran na svetu, upecan na slobodnim vodama, uhvaćen kod Smedereva
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"TREBA ODATI PRIZNANjE VUČIĆU I SRBIJI, MORAMO ZAŠTITI SRBE OD KURTIJA" Montgomeri očitao lekciju medijima u CG o Kosovu i Metohiji
U INTERVJUU za crnogorski "Dan", Vilijam Montgomeri, bivši američki ambasador u SR Jugoslaviji, osvrnuo se na situaciju na Kosovu i Metohiji.
15. 05. 2026. u 13:16
KRAĐA VEKA U NBA! Nikola Jokić ovakvu nepravdu nije zaslužio, bruka i sramota
NBA liga donela je odluku o MVP igraču NBA lige!
17. 05. 2026. u 16:04 >> 16:14
NAJBOGATIJA PEVAČICA BALKANA: Maja za godinu zaradila 92 miliona i PRESTALA DA PEVA na svadbama
PRE tačno tri godine, pevačica je donela iznenađujuću odluku da trajno prestane da peva na svadbama.
26. 05. 2026. u 20:30
Komentari (0)