NAGRADE ODLIKAŠIMA: Aksija Gradske uprave u Pirotu

В.Ћ.

03. 07. 2022. u 13:13

GRADSKA uprava u Pirotu, organizovala je prijem za odlikaše, tačnije učenike generacija svih ovdašnjih škola, ali i za đake koji su osvijili neko od prva tri mesta na republičkim nadmetanjima iz pojedinih predmeta.

НАГРАДЕ ОДЛИКАШИМА: Аксија Градске управе у Пироту

Foto: V.Ć.

Uz to, portreti učenika generacija našli su se i na nekoliko bilborda u centru grada, što je inače višegodišnja praksa.

- Na ovaj način želimo da motivišemo đake da marljivo rade , a one koji su upisali fakultete da se nakon diplomiranja vrate u svoj rodni grad i pomognu njegovom daljem razvoju - rekao je gradonačelnik Vladan Vasić.

Ove godine novčane nagrade primilo je 59 đaka koji su njabolji u svojim školama ili su osvojili neku republičku nagradu.

BONUS VIDEO:

JAKO NEVREME POGODILO NIŠ: Naleti vetra i kiša

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ŠOK PROGNOZA ZA OKTOBAR: Najavljeno da će pasti pola metra snega! Ovakve ekstreme ni meteorolozi ne pamte

ŠOK PROGNOZA ZA OKTOBAR: Najavljeno da će pasti pola metra snega! Ovakve ekstreme ni meteorolozi ne pamte

PREMA najavama meteorologa, oktobar 2025. počeće u Srbiji pod uticajem prodora hladnog vazduha sa severoistoka Rusije koji je došao do Nemačke i Poljske, ali se polako približava ka nama što će prouzrokovati razvoj ciklona u Jonskom, Tirenskom i delu Jadranskog mora i već 1. oktobra, u sredu, u večernjim časovima na jugu i jugozapadu Srbije počeće da pada kiša.

30. 09. 2025. u 20:58

Komentari (0)

SNAGA ZDRAVLJA JE U RITMU SRCA: Napravimo korak ka zdravijem, dugovečnijem i srećnijem životu