HUMANI POLICAJCI: Akcija dobrovoljnog davanja krvi u Vranju
U VELIKOJ dvodnevnoj akciji Udruženja dobrovoljnih davalaca krvi Policijske uprave u Vranju prikupljeno je čak 257 jedinica najdragocenije tečnosti.

Foto:J.S.
Humanim policajcima iz Vranja pridružili su se pripadnici Vojske, Udruženja Telekoma, brojni građani i davaoci krvi iz Jagodine, Budve i Istočnog Sarajeva.
Akcija se sprovodila prvog dana u prostorijama Policije, a drugog dana u Sabornom hramu Svete Trojice u Vranju, gde će krv moći da daju svi dobrovoljni davaoci

"NOVOSTI" SAZNAJU: Nakon Litvanije, još jedna država zabranila prelet srpskog aviona do Moskve
NAKON Litvanije, i letonske vlasti zabranile su prelet srpskog aviona do Moskve u kome je trebalo da bude predsednik Srbije Aleksandar Vučić, saznaju "Novosti".
06. 05. 2025. u 18:27

NEBENZJA ODUVAO LAŽNOG VISOKOG PREDSTAVNIKA ŠMITA, PA IZAŠAO IZ SALE: Neću da te slušam, nemaš pravo da govoriš!
U SAVETU bezbednosti Ujedinjenih nacija je u toku redovna polugodišnja sednica o situaciji u BiH na kojoj je ruski ambasador Vasilij Nebenzja izjavio je da Kristijan Šmit nema pravo da govori u ime međunarodne zajednice u Savetu bezbednost, a onda izašao iz sale ne želevši da ga sluša.
06. 05. 2025. u 17:03

OBRT! Bastijan Švajnštajger skinuo burmu, pa poručio: "Bilo je lepo..."
NE STIŠAVAJU se priče o razvodu Ane Ivanović i Bastijana Švajnštajgera. Iako se bivša teniska šampionka i nemački fudbalski as godinama predstavljaju kao skladan par, društvene mreže i mediji poslednjih nedelja bruje o navodnoj krizi u braku i razvodu.
04. 05. 2025. u 11:07 >> 11:11
Komentari (0)