PROVOD ZA SVE UKUSE: Bogat zabavni program u Vrnjačkoj Banji za novogodišnje praznike
UKOLIKO ne bude nekih promena zbog epidemioloških mera, za novogodišnje praznike u Vrnjačkoj Banji biće upriličen bogat zabavni program kakav i dolikuje renomeu prestonice domaćeg kontinentalnog turizma.
Opština Vrnjačka Banja
U okviru takozvane „Vrnjačke bajke“ na Trgu kulture u centru Vrnjačke Banje program će 31. decembra početi već u podne druženjem sa Deda Mrazom, uslediće koncert ovdašnjih rokera „Lokomoušn“ u 20 sati, potom će sat kasnije nastupiti Aleksa Perović, dok će Vrnjčani i njihovi gosti novu, 2022. godinu dočekati sa legendarnom Ribljom čorbom i vatrometom tačno u ponoć.
I prvog dana u novoj godini nastavlja se „Vrnjačka bajka“, a za dobro raspoloženje u večernjim satima pobrinuće se Trubački orkestar Dejana Jevđića i Mira Škorić.
Za nedelju, 2. januar, na istom mestu najavljeni su koncerti hora „Abrašević“, potom lokalnih rok grupa, Akapulko benda i Miroslava Ilića kao zvezde večeri.
- Pripremljen je bogat program bukvalno za sve ukuse koji će trajati tri dana i verujem da će naši meštani, kao i brojni gosti uživati – kaže Goran Karavesović iz Turističke organizacije Vrnjačke Banje.
Preporučujemo
KIKINĐANIN NESTAO U NOVOM SADU: Poslednji put viđen na Božić u naselju Adice
11. 01. 2026. u 20:40
PREMINUO TVORAC JAVNIH ČESMI PO VOJVODINI: Odlazak dr Miroslava Kukučke iz Kikinde
11. 01. 2026. u 20:39
NAPUSTILA GRAD I NA BABOVINI ODGAJA DECU: Mlada Beograđanka Aleksandra odlučila da se pre 14 godina vrati u planinsko selo Vlase kod Vranja
MOJ tata se ljutio na mene, govorio je, ja sam odatle otišao, a ti se vraćaš, ali ja sam odlučila i na kraju je život tako sve uredio da na mestu u planinskom selu Vlase, gde je njegova majka Ljubica odgajala trojicu sinova i jednu kćer, to sada radim i ja - započinje svoju po mnogo čemu neobičnu priču tridesetšetogodišnja učiteljica Aleksandra Ljubić, književnica, slikarka, supruga, odbornica u skupštini grada i, kako kaže, najvažnije mama Darka (14), Đorđa (10), Veljka (8) i Marijane (7).
10. 01. 2026. u 15:08
FRANCUSKA PRETI IZLASKOM IZ NATO-a: Glasanje u parlamentu, bes prema Trampu zbog Venecuele, Izraela i Grenlanda
FRANCUSKA je zapalila političku fitilj-bombu u samim temeljima NATO-a, u trenutku kada se globalne tenzije ubrzano prelivaju sa periferije na samu strukturu zapadnog bezbednosnog sistema.
10. 01. 2026. u 06:30
SKRIVENA PRETNjA IZ VOJNE BAZE: Tajni grad veličine 100 Moskvi na Grenlandu - duboko ispod ledenog pokrivača
NAUČNICI upozoravaju na ozbiljan ekološki rizik od napuštene američke vojne baze Kamp Senčuri, poznate kao „grad pod ledom“, koju je slučajno ponovo otkrio NASA-in radar 2024. godine duboko ispod ledenog pokrivača Grenlanda.
10. 01. 2026. u 15:43
Komentari (0)