EPIDEMIOLOŠKA SITUACIJA NA JUGU SRBIJE: Manje novozaraženih u Vranju, u Surdulici broj dupliran
PREMA poslednjim podacima Gradskog štaba za vanredne situacije u Vranju, na kovid 19 testirano je 425 osoba sa teritorije Pčinjskog okruga.

Foto: J.S.
Analize su pokazale da je 125 lica zaraženo koronavirusom. Od ovog broja 61 je iz Vranja, 21 iz Surdulice, 17 iz Vladičinog Hana, sedam iz Bujanovca, šest iz Trgovišta, 10 iz Bosilegrada i tri iz Preševa.
Najnovije brojke okazuju pad broja novozaraženih u odnosu na prethodne dane, prvenstveno u Vranju gde je dvadeset inficiranih manje nego prethodni dan. Sa druge strane, u Surdulici je registrovano desetoro novoinficiranih više u odnosu na prethodni dan. Procenat zaražavanja u okrugu je i dalje visok i iznosi blizu 30 odsto.

JEDNA OD NAJBLIŽIH TRAMPOVIH SARADNICA ŠOKIRALA: Vanzemaljci postoje, podelićemo istinu sa narodom
DIREKTORKA nacionalne obaveštajne službe (DNI) Tulsi Gabard rekla je da veruje u postojanje vanzemaljaca, ali je istakla da mora da bude "oprezna" u vezi s onim što iznosi u javnost, budući da ima pristup velikom broju poverljivih informacija.
06. 08. 2025. u 17:35

EKSKLUZIVNI SNIMCI HAPŠENjA ŠIPTARSKOG TERORISTE: Ovako je pao bivši pripadnik OVK u Svilajncu, evo za šta se sumnjiči (VIDEO)
ŠIPTARSKI terorista i bivši istaknuti pripadnik terorističke OVK Halili Lulzin, uhapšen je danas u Svilajncu, u zajedničkoj akciji Bezbednosno-informativne agencije, Službe za otkrivanje ratnih zločina UKP MUP-a Republike Srbije, a u saradnji sa Tužilaštvom za ratne zločine.
22. 07. 2025. u 20:54

IMAO 609 KG, DANAS 68: Neverovatno KAKO sad izgleda nekad najteži tinejdžer sveta i drugi najteži čovek u istoriji (FOTO)
PRE više od deset godina, ime Kalid Bin Mohsen Šari iz Saudijske Arabije obišlo je svet kada je postao poznat kao najdeblji tinejdžer na planeti, a ujedno i drugi najteži čovek svih vremena.
09. 08. 2025. u 12:33
Komentari (0)