UREĐUJU IZBEGLIČKO NASELJE U VRŠCU: Počela izgradnja atmosferske kanalizacije u Užičkoj
U DELU Užičke ulice u Vršcu, u kojoj se nalaze namenski zidane zgrade za izbegla i raseljena lica, počela je izgradnja atmosferske kanalizacije.

Foto: Grad Vršac
Radnici JKP „Drugi oktobar“ bi taj posao trebalo da završe u toku iduće sedmice.
To je preduslov da se potom započne i izgradnja saobraćajnica i partnerno urede površine oko stambenih jedinica, čime će biti završeno infrastrukturno opremanje tog dela grada.
Preporučujemo

BRIGA SVILAJNCA ZA RASELjENE SA KiM: Trideset socijalno ugroženih porodica dobilo ogrev
06. 10. 2021. u 16:39

EKSKLUZIVNO - GENERAL PONOVO U SVOJOJ SRBIJI: Nebojša Pavković sleteo u Beograd (FOTO)
GENERAL Nebojša Pavković sleteo je u Srbiju.
28. 09. 2025. u 17:53

AMERIKANCI ODUŠEVLjENI VUČIĆEM! Pljušte komentari nakon gostovanja na Njuzmaksu: "Hoćemo ga kod Takera, divno je čuti ovog mudrog čoveka"
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić gostovao je sinoć na američkoj televiziji Njuzmaks, a njegovo gostovanje privuklo je veliku pažnju američke javnosti.
27. 09. 2025. u 11:29

LjUTILA SE: Bora i Brega pijani napisali pesmu, posvetili je PEVAČICI - dugo nije pričala sa Goranom
U VREME stare Jugoslavije, tačnije osamdesetih godina prošlog veka, vladao je popriličan rivalitet između dve najpopularnije grupe - "Bijelog dugmeta" i "Riblje čorbe".
28. 09. 2025. u 08:33
Komentari (0)