NOVI TOPLOVOD NA VOJNIČKOM TRGU: Vršački komunalci se užurbano pripremaju za grejnu sezonu

NAJVEĆE stambeno naselje u Vršcu – Vojnički trg dobija nove toplovodne cevi, koje će dovesti do efikasnijeg protoka i uštede energije.

НОВИ ТОПЛОВОД НА ВОЈНИЧКОМ ТРГУ: Вршачки комуналци се ужурбано припремају за грејну сезону

Foto: JKP Drugi oktobar

Pripremajući se za grejnu sezonu, radnici sektora Energetike JKP „Drugi oktobar“ dosad su dotrajale čelične cevi zamenili novim do zgrade broj 16, a radovi će se izvoditi do broja 21.

Osim većeg protoka, zamenom cevi će se obezbediti i bolja izolacija, a samim tim i ušteda energije. Takođe, biće omogućena i lakša sanacija kvarova.

Zapratite Nportal na Fejsbuk stranici

BONUS VIDEO - Raščišćavanje stabala koja mogu da ugroze dalekovode

 

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

SPAVAO BIH S NJOM I OŽENIO JE! Skandal premijera Australije sa Kajli Minog - oženio se pre 6 meseci, a sad se izvinjava

"SPAVAO BIH S NjOM I OŽENIO JE!" Skandal premijera Australije sa Kajli Minog - oženio se pre 6 meseci, a sad se izvinjava

AUSTRALIJSKI premijer Entoni Albaneze uputio je nedvosmisleno izvinjenje zbog komentara o pop zvezdi Kajli Minog koje je prošle nedelje izneo tokom gostovanja u jednom podkastu. Njegove izjave izazvale su talas osuda, a kritičari su ih nazvali „potpuno neprimerenim” i poručili da „omalovažavaju funkciju premijera”, piše Bi-Bi-Si.

06. 07. 2026. u 18:21 >> 18:21

Komentari (0)

GODINAMA TAJILA ISTINU O POREKLU: Zlata Petrović priznala - Krila sam od sina da smo Romi, to mu je predstavljalo veliki problem