ZRENJANIN: Manifestacija "Izađi mi na teglu" - varjače ukrstilo više od 10 ekipa

Б. Грујић

01. 10. 2021. u 14:04

PO tradiciji manifestacija "Izađi mi na teglu" ni ove godine nije zaobišla Zrenjanin, a varjače je na centralnom gradskom trgu ukrstilo više od deset takmičarskih ekipa.

ЗРЕЊАНИН: Манифестација Изађи ми на теглу - варјаче укрстило више од 10 екипа

Foto: B. Grujić

Po starinskim receptima baka i prabaka, ajvar se pekao na neizbežnim smederevcima uz vatru na drva, a dražesni miris pečenih paprika privlačio je pažnju brojnih prolaznika.

- Prošle godine smo pripremili najukusniji ajvar i pobedili, nadamo se da ćemo uspeh ponoviti - kaže profesor Borisav Lović, koji predvodi ekipu učenika kuvara srednje Ekonomske škole u Zrenjaninu.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
Kari’s on fire  – Pešić se vraća na klupu Pirota!

Kari’s on fire – Pešić se vraća na klupu Pirota!

SVUDA pođi, kući dođi – Pešić se vraća na klupu Pirota! Kako Mozzart sport saznaje, selektor košarkaške reprezentacije Srbije preuzima još jedan važan zadatak i diže ceo svoj rodni kraj na noge! Ova odgovorna dužnost poverena mu je u velikoj akciji Fondacije Mozzart i KSS-a, a svečana promocija zakazana je za subotu, 21. jun u 20.00 časova na Omladinskom stadionu u Pirotu!

19. 06. 2025. u 13:00

Komentari (0)

BOSANKE NISU ZNALE ŠTA IH JE SNAŠLO: Ceo svet priča o onome što se desilo u Kini (VIDEO)