IZDVOJENO OSAM MILIONA: Asfaltiranje nekategorisanih puteva u Kraljevu
ZA ASFALTIRANjE i rekonstrukciju nekategorisanih puteva i ulica u kraljevačkom kraju odlukom Gradskog veća nedavno je izdvojeno još osam miliona dinara.

Foto: GU Kraljevo
Ovaj projekat ovdašnje Javno preduzeće za uređivanje građevinskog zemljišta sprovodi u cilju podsticaja proizvodno-privrednih aktivnosti, kao i razvoja seoskog turizma.
- Na listi trenutno imamo ukupno šest privrednih subjekata i domaćinstava koja se bave turizmom i njima će ovim projektom biti obezbeđen asfaltirani pristup – kaže Marica Mijajlović, v.d. direktora JP za uređivanje građevinskog zemljišta u Kraljevu.
Prema njenim rečima, privrednici i domaćinstva bili su u obavezi da obezbede potrebnu dokumentaciju i dozvole.
- Od predviđenih osam, za ovu namenu do sada je utrošeno 5,3 miliona dinara, a ostatak će biti iskorišćen ukoliko se pojave zainteresovani privrednici sa neophodnom dokumentacijom za asfaltiranje prilaza ka objektima – naglašava Mijajlovićka.
BONUS VIDEO:
IDEJA ZA LETNjI IZLET: Kako da otputujete 150 godina u prošlost? Odgovor je u Struganiku
Preporučujemo

OPREMA ZA OSNOVCE: Kraljevački sportisti ne zaboravljaju mališane sa seoskog područja
03. 09. 2021. u 09:47

BRŽE ZAPOŠLjAVANjE MLADIH: Potpisan sporazum za primenu projekta "Znanjem do posla"
01. 09. 2021. u 15:29

"DOBRO SMO UPOZNATI SA DOGAĐAJIMA U SRBIJI" Medvedev optužio Zapad za organizovanje protesta u drugim zemljama
ZAMENIK predsednika Saveta bezbednosti Rusije i predsednik stranke Jedinstvena Rusija Dmitrij Medvedev optužio je danas zapadne zemlje da organizuju proteste i mešaju se u izborne procese drugih zemalja da bi održale svoju dominaciju.
31. 07. 2025. u 17:01

EKSKLUZIVNI SNIMCI HAPŠENjA ŠIPTARSKOG TERORISTE: Ovako je pao bivši pripadnik OVK u Svilajncu, evo za šta se sumnjiči (VIDEO)
ŠIPTARSKI terorista i bivši istaknuti pripadnik terorističke OVK Halili Lulzin, uhapšen je danas u Svilajncu, u zajedničkoj akciji Bezbednosno-informativne agencije, Službe za otkrivanje ratnih zločina UKP MUP-a Republike Srbije, a u saradnji sa Tužilaštvom za ratne zločine.
22. 07. 2025. u 20:54

3O LETA OD "OLUJE" - RUDAN OŠTRO O HRVATIMA: "Koliko je Srba plutalo u bunarima jer se nisu ukrcali u traktore..."
VEDRANA Rudan je komentarisala političku i društvenu klimu u Hrvatskoj.
03. 08. 2025. u 16:23
Komentari (0)